bugün

büyük yanılgıdır bu aslında. para sex yapmak için değil, kadının gitmesi içindir.
Uyusturucu gibidir. Yaptikca yapasi gelir insanin.
(bkz: fuhuş)
kerhane hesabıdır. midesiz insanların çoğunlukta olduğu gruptur.
anlık mutluluk ve yıllar sonra gelen pişmanlıktır.
oyunda hile yazmak gibidir. giriş gelişme yok direk sonuç.
(bkz: paralı asker)
Miktarı ve kalitesi ne olursa olsun,boşaldıktan sonra gelen pişmanlık ve 'değdi mi amk o kadar paraya' hissi kaçınılmazdır.

sırf bu teoriden dolayı bile hiç bir zaman paralı sekse bulaşmadım.

gerçi sekse de hiç bulaşmadım da neyse.
Malzemeler: Bir adet kağıt para, bir adet sağ el.
duzgun bir uzun sureli iliski icerisindeysen mecburen tercih edebilecegin biseydir.
Kapitalizm'in en büyük iğrençliği.

Edit: liboşlar eksilemeye başladı.
sadece adı seks yapmaktır. oysa gerçek bir seks iki tarafın da tutkusuyla ve isteğiyle yapılır. parayla olanda ne tutku var ne istek. ortada var olan tek şey abazalık. yani boş işler bunlar efendim, geçiniz.
erkek dünyasına ait kısmen anladığım ama büyük bir oranda anlayamadığım olaydır.

imkanlar kısıtlı, artı var olan imkanlarda çok iç açıcı olmayabiliyor, seçicilik erkeklerin pek fazla sahip olabildiği türden bir özellik değil, tamam.

ama bir de şu kısım var ki; para veriyorsun yahu! ruh yok, haz yok, cinselliği cinsellik yapan o ihtiras yok. bunu zevk için yapan kadınlar uzun sürmesi için dua ederken o kadın içinden "n'olur kısa sürsün!" diye yalvarıyor. samimiyetsizce bir oyun.

(bkz: anlayamadım gitti)
evli erkeklerin başvurduğu bir yöntemdir. eşi aldatmak savunulmamakla birlikte eğer başkasıyla ilişki için şartlanılmışşa tek gecelik içinde bağlanma olmayan bir yöntemdir. aksi halde başka bir kız ile gizli ve uzun süreli ilişki yaşamak herkese zarar verecektir.
Parasız yapsan kız düşürmek denir paralı yapsan bir ton laf. Damacanaya mı sarsın lan millet.
paraların yapış yapış olmasına neden olacağı için tavsiye edilmez.
Peçeteyle seks yapmanın zenginli versiyonu.
bir insan para için beden gücünü kullanırsa tamam, yada para için beynini kullanırsa tamam, ama para için seks yapmak neden suç oluyor anlayamıyorum. sonuçta bu da para için, diğer tüm işler de para için.
görsel
Universitede ne zaman babami arasam "Para sikiyoz biz burda cunku" derdi... bu olsa gerek.
batum'da yapılması tavsiye olunur. çok para gider ama olsun, değiyor. yeter ki aldığınız kız türkiyedekiler gibi nazlı olmasın. işçiliği iyi olsun, güzellik çok da önemli değil.

gözlerini sen kapat, vazifeyi o yapsın.

kıbrıs ve balkan ülkeleri de çok övülüyor.

kuzey ülkelerinde zaten para da istemiyorlar. yeter ki onları bara falan sok. öyle diyorlar.
Düşmektir. Parayla bedenler satın almak aslında ruhunuzdaki eksiklikleri doldurma çabasıdır. Beden doygunluğundansa ruh doygunluğu gerek önce. Yazık...
iğrenç bir olaydır. olayın sadece dini boyutu yoktur, insanlık boyutu da vardır. insanları kadın veya erkek gözetmeksizin cinsel obje olarak görmek akabinde sömürü düzeninin kadın veya erkek bedenini metalaştırması ondan faydalanması insanlığın bittiği denilesi durumdur...
Gayet zevklidir. Siyah saçlı kıllı domalmayı bilmeyen sakso bile çekemeyen türk kızına para yedirmektense sorgusuz sualsiz 600 liraya süt gibi ruslarla mükemmel bir gece geçirilebilir.
Bozuk paraysa caninizi acitacak eylemdir.

(bkz: para karşılığı seks yapmak)