bugün

para ödülüme hoş geldiniz arkadaşlar.

tahmin ettiyiniz gibi kullanıcı adımı deyiştirmek gibi bir niyetim var. lakin yaratıcılık konusunda kocca bir sıfır olduğum için hiçbir fikir üretemedim bu konuda.

heğ, bir kaç seçenek sundum kendime ama sonra hemen vazgeçtim. beyenilmeme tortusu ağır bastı bünyede. biliyorsunuz obsesif kompuresör bozukluğu hastasıyım, aynı zamanda da panik tatak.

günlerdir düşünüyorum bir karara varamadım. dediyim gibi, obsesif kompuresör gibi elit bir hastalığa sayip olduğum için kafama takılıyor beyenilmeme torkusu. işin kötü yanı bu durum diyer hastalığımı da tetikliyor.

anoreskiya yı yane, son bir haftadır düşünmekten iştaam kaçtı. hiçbir şey yiyemiyorum, e bünyem de zayıf. 48 kiloydum 43'e düştüm. yalvarırım yardım edin. parası neyse vericem. evet.
dergah çomarları kardeşlerim; bu çok basit yha. daha yaratıcı bi şeyler bul. bir yerlerden esinlenme. özgün ol!
nikini deyiştirecek bünye recası.

arkadaşlar selam, nikimi deyiştirmek istiyorum ama hayla ilginç, komikli, tikkat çekici bir nik bulamadım. rica etsem bana yardımcı olmaz mısınız?

babanızın hayrına da deyil hem, en beyenilen nike (ayakkabı deyil) para ödülü vericem, o derece çıkmazdayım yane. gerçi, son günlerde nik deyiştirenlere bakıyorum da hepsi kocca birer fiyasko.

lütfen, yardım edin. zira, obsesif kompurosör hastasıyım, nanik atak da var yetmezmiş gibi şimdi de aroneksiya çıktı başıma. hoffff! 35 kiloya düştüm yha, bu dert beni bitirecek ayol! evet.
(bkz: Potansiyel caylak)

Olmazsa şunu dene :

(bkz: Ölümsüz oto yikamaci)
beni midillici mi sandın çen?
midilliciyi s*kim sana bişi olmasın aq. puaha.
Primus inter pares.