bugün

kim ise bu böyük lider belediye çalışanları eş ve çocukları bu mitinglere katılmak zorundadır beleş otobüsler kalkar her mitingine. katılacaklar özel arabası ile gelecekse benzin parasını alırlar.
(bkz: metro turizm)
ya ne yapılsaydı din mi alet edilseydi.dur bir dakika o da yapıldı.
geçen yaptığı denizli mitinginde ahmet nazif zorlu'nun sahibi olduğu denizlideki fabrikalarda çalışan işçilere o gün işe gelmemeleri söyleyip 50 lirada yevmiye vererek rte'nin mitingine kalabalık olsun diye yollayan zorlu grubunun yalakalık yaptığı ülkemizin başbakanı.
gönüllü mitingçilerin savunduğu dünyağ liğderi. sen kalk 11 senedir miting miting koştur, bir kuruş alma!
neyse idoya falan beleşe binmişler, kar kardır.
(bkz: recep tayyip erdoğan)
parayı alamadigi için mitinge gidemeyen yazar beyanı.
Efenim aşağı yukarı her siyasi partinin lideri bu olayı yapmaktadır. Lakin önemli olan paranı verip sloganları daha coşkulu attıran kazanır. Yaşasın Paralı seyirciler.
yanlış sloganlara maruz kalmış büyük liderdir.

tayyip şaşırma sabrımızı taşırma

parayla toplanan götkılının gösterdiği bu performans iyi bile.
adamları topladığı miting alanı bellidir.

görsel
balık kamera desteğiyle kalabalık gözükme tekniğini kullanmışlardır.
taptıkları put zamanında 1 milyon kişiyi toplayamamış ciciklere dert olmuş liderdir.
acaba kimdir kimdir, sahtekar dinci denince akla, tamam simdi buldum, hemen onun adi gelir...
bu arada bedavaya gittigini soyleyen de var yazik lan.
yanlış yapan liderdir. o yüzden hep kaybeder.
Photoshop culara para vermek istemeyen liderdir.
bu ve benzerleri , devletin vapurunu yandaslariyla doldurup , bogaz turu yaparak govde gosterisi yapmayida severler. Hatta miting gunu bazi istasyon ve iskeleler normal gorevini yapamayacak duruma gelip kapatilir. bu gozler malesef bunlari da gordu.
tokat mitinginde başbakan ı şaşırtan evet

belediye otobüslerinde mitingden mitinge koşmak kolay mı sanıyorsunuz? bazı dönemlerde haftada dörtten fazla mitinge gidiyoruz. bazen bdp ile akp' nin mitinginin çakıştığı günlerde iki mitinge gidiyoruz. ama aldığımız para aynı. bu yoğun tempoda tayyip şaşırma sabrımızı taşırma dediğimiz de oluyor, biji apo diye bağırdığımızda.

ama götünün gılıyık olayını gerçekten hatırlamak istemiyorum.
cumhuriyet mitinglerinde insanların ayağına otobüs gönderen kişilerden farklı olarak liderdir.
parayla fikrini satan insan kadar acizdir.
seçim gecesinde yollarda bulunan akp basılı oy pusulaları ve chp'nin önde gittiği sandıklarda elektriklerin kesildiği partinin liderinin yaptığı başka bir harekettir.
para verdigi dogru bir bilgi degildir, ben komur ve makarna ile adam topladigini duydum.
seçmenime para veriyorum diye sizi iyi kandırmıştır.
böylece siz parti güçlü değil diye rehavete kapıldınız.
chp başkanı ''imam hatipleri biz kurduk'' derken, türbanlı kadınlara rozet taktık derken, camilerin çoğunu biz restore ettik derken halk inanmadı da tayyip halka '' allah(c.c)'' derken mi? halk inandı da galeyana geldi kendinizi kandırmayın dini sömürüyormuş peh...
merak edilen liderdir.
güncel Önemli Başlıklar