bugün

-para mı tip mi verengül?
-hemi de bmw'si olsun.
-(mavi ekran)
(bkz: sözlükte çıkılan kız avı)

(bkz: filiz sevişelimmi)

tanım: para mı yoksa yakışıklılık mı konulu kızların varlığını tespit amacıyla açılmış anket.
yanıma yakışsın yani tip. parasını ne yapayım ben.
-para mı tip mi hayriye?
-cool adam diyorum necati.
(bkz: sözlükte sazan avı)
(bkz: ishal olmuş efendim durduramıyoruz)
- para mı tip mi süheyla
+para bende bok gibi şekerim tip olsun
-jigolo yani ?
25 yaşıma kadar tip 25ten sonra para.
der tipik kadın modeli.
-para mı tip mi pelinsu
+tip taağbii
-tipi var parası yok tipini götüne mi sokcan
+hmm doğru diyosun aslında paralı olsun evet
-ama biliyosun paralılar genelde tipsiz olur bunu iyi düşün
+eöö o da doğru! hay a.. iki ucu boklu değnek hiç istemiyorum tamam. ikisi de kalsın
(bkz: panik yok gene ntv muhabiri)
(bkz: gerizekalı bu ya bakayım vallaha geri zekalı)
kimine göre tip.
kimine göre para.
kimine göre her ikisine.
Efendim parasız hayat olmaz. Para muhakkak ki insan hayatının vazgeçilmez bir ihtiyacı. Bırakalım bu 'napiyim ben parasını' ayaklarını. Tip dersende aklıma 'ruhlar aleminde de yaşamıyoruz' kardeşim, birazda tip olsun cümlesi geliyor. Burada amaç, sadece parası olduğu için duygusal anlamda hiçbirşey hissetmeden yapılan seçimin doğru olup olmadığıdır. Bu sorunun temelinde türk kızlarının kendi ayakları üzerinde durmayı beceremeyişleri, kıçlarını kaldırıp bir iş yapmaya üşenmelerinden kaynaklanmaktadır. Hal böyle oluncada 'amaaaaaan buliyim bi zengin kocada fazla kasmiyim, iki veriyim oda bana baksın' durumu kaçınılmazdır.
tipitip.
karaktere ne oldu?
akıl ve zeka.bahsedilen kişi akıllıysa iyi kötü parası vardır.para varsa tipini de düzeltebiliriz.
paralı tip.
çok yakışıklısı da yaramaz çok zengini de,biraz karizması olsun salak olmasın.. (bkz: sipariş)
Genelde yalan cevaplardir. Tip derler, bir pirlantaya tav olurlar.
karakteri saymazsak para.
cok tipliside cok paralisi da başa bela. Sadece tipi olup parasi yoksa olmaz, parasi olup tipi yoksa söylemiyorum bile. Sen en iyisi mi bi karisik kap gel.
o piti piti...
ergenlere sorsanız tip cevabını alırsınız ama yetişkin bir kıza sorsanız elbette para der.
tip kelimesinin ingilizcede bahşiş olduğunu bilmenizde fayda var.
- efendim sizce para mı tip mi?
+ tip.
O arada bir porsche içinde tipsiz bir oğlan geçer...
+ uff erkeğe bak.
- ikisinden de birer kilo tart ama tadımlık olsun.
güncel Önemli Başlıklar