bugün

Para benim için önemlidir. Ama başkasının parası kesinlikle önemli değildir. Kendi kazandığım para hariç kimsenin parasına minnet etmem. Kimsenin parasında gözüm olmaz. Kimsenin tek kuruşu bana geçsin istemem.
para değil miktarıdır önemli olan diyen kızdır.
yani "limitsizce harcarım" demiş oluyor bence.
Öyle kızlar var ama çoğu erkek bunu inkar ediyor. Belki de bu, kızların paragözlüğünden değil; sizin bir kız tarafından gerçekten ve delicesine sevilmeyi haketmemenizden kaynaklanıyordur.
lidyalı'ların parayı icadından önce yaşayan bir kızdır. tıpkı herhangi bir erkek gibi.
yalanın dibidir.
napcan kuru ekmek mi kemircen kızım deli misin?
parası olup da karakteri olmayanların kim olduğunu bilen kızdır.
tam aksine bunu diyen kız paraya tapıyodur. ben şimdiye kadar karşıma bu zırvayla gelen hiç bir kadına itimat etmedim, etmem de. para önemli diyen kadınları daha samimi ve gerçekçi buluyorum.

bu yüzden kadının paraya karşı olan pragmatist yaklaşımı tutumu benim için önemli. çünkü maddi anlamda evi çekip çeviren kadındır. para benim için önemsiz diyen kadın, ya sizde ki potansiyelin farkına varmıştır, yada varlıklı bir ailenin gelini olmanın derdindedir.
kulahima mesaj birakmasi gereken kizdir. bir ara donucem ben ona.
parayı amaç değil araç olarak gören kızdır. yaşabileceği kadar parası varsa onunla mutlu olandır. fazlasında gözü yoktur. fazlasında gözü olanların hayatlarının sıradanlığını görmüş, bunu istememiş kızdır.
para önemli değil, işlevi önemli diyen kızdır ayrıca.
karşısındakileri yiyen kızdır. bunu bir erkek dese aynı derecede yalancı olur. konunun kızla alakası yoktur. para benim için önemsiz diyen şahsiyetler harbici yalancıdırlar. tamam hayatta başka önemli şeyler de vardır fakat para da çok önemlidir. onsuz hiçbir şey olmaz. saf sevgi karın filan doyurmuyor. sevgi de bir yere kadar. aşkımız bizim için yeterli tarzı tavırlar 60 lı 70 li yılların yeşilçam ında kaldı. realistik olun biraz. para önemsizmiş. tabi ya. sen ver bana tüm paranı. bakalım ne kadar idare edebilcen parasız?
eğer bir erkeğe, aşık olduktan sonra söylüyorsa; doğru olma ihtimali olan demeçtir. ***
Yalandır, palavradır, inanmayınız, itibar etmeyiniz, gördüğünüz yerde polise ihbar ediniz.

Ne önemli peki senin için canım?

Paranın getirdiği ünden etkilenmeyen kız var mı?

Yanındaki erkeğin varlıklı olmasını istemeyen, beni sevsin yeter, biz hep mutlu oluruz diyen dünyayı toz pembe gören Bir kız var mı?

toplu taşıma araçlarındaki erkeğe ve grand Cherokee jipteki erkeğe bakış açın aynı mı?

Geçiniz efendim bu ayakları.

Erkek için para = güçtür ve kadınlar güçlü erkekleri sever.

Bakın paralı erkekleri demedim, güçlü erkekleri dedim. *
kredi kartı ile de idare edebilen gönlü zengin kızdır. kaçırmamak lazım hemen bascan nikahı.