bugün

an itibariyle haddim olmayarak götümden icat ettiğim, moderasyondan talebimdir.

kendisiyle ya da arkadaşlarıyla konuşmadım, kendisi böyle bir şey ister mi bilemem ancak;

malum kendisi boktan ve üzücü bir durum geçirdi. çok şükür ki atlattı durumu ancak belli bir süre daha psikolojisi pek de iyi olmayacaktır. bu süreçte en azından aynı sözlük için bir şeyler karalamış insanlar olarak kendisine ufak da olsa destek olabiliriz.

bu sözlükte trolllükle gerizekalılığı ayırt edemeyen, ''şaka'' ve prim uğruna her şeyi diline pelesenk eden bir sürü yazar var. şu an panik'in başlığı altında saçma sapan yorumlar dolu.
kendisinin başka sözlüklerde hesabı var mı bilmiyorum ancak, sadece burada hesabı varsa ve kafasını biraz toparladığında tekrar sözlükte bir şeyler karalamak isterse; kendilerine troll kılıfını takmış bazı hıyarların psikolojik tacizine maruz kalmaması için nickinin değşimesini mantıklı buluyorum.

bu sözlüğün çok da sıkı kuralları olmadığını, yarım günde çaylaklıktan yazarlığa geçiş sürecinden biliyoruz. ayrıca bu konu öyle ''ufff nickimden sıkıldım, değiştirsem ya zall?'' gibi bir konu değil, çok daha hassas. bu sebeple moderasyondan ufak bir taviz bekliyorum.

ha kendi gelip ''yok lan kalsın nickim'' derse eyvallah, ancak nicki altında yazılanları görüp sözlüğe dönüşte utanç vb. şeyler yaşayacak durumdaysa kendisine bir ayrıcalık yapılabilir. ayrıca şu anki nicki altındaki bu boktan süreçle ilgili yorumlar da temizlenebilir.

bilemedim.

not; birazdan aşağıya gelip hala trolllük kasacak tipleme var ya? hah işte, ben senin ebeni sikeyim.

saygılar.
katıldığım taleptir.
kesinlikle katıldığım taleptir.
sözlükteki gerizekalı sayısını gözler önüne seren taleptir.
mantıklı bir talep, ancak bunun yerine olumsuz entry yazan yazarların yazılarını, yönetimden rica etsek daha iyi olur düşüncesindeyim. en azından arkadaşımız geldiğinde ve bu eleştirileri okuduğunda morali bozulmamış olacaktır.
panik ataklı yazar benim.
utanç vb. durumlar değil de, birkaç denyo, liseli ve piçin çıkıp dalga geçmesinden dolayı sinirden elini sikecek duruma gelmemesi için, kendi isteği doğrultusunda yapılması gerekendir.
ottan moktan taleplere eklenen bir yenisidir. değişsin efendim değiişiklikte ferah vardır. ya da yoktur. en azından kendisinin de bir fikrinin alınması gerekir.