bugün

Pakistan Lahor'da bir lunaparkta meydana gelen patlamada 65 kişi öldü, 300 kişi yaralandı. Kurbanlarının çoğunun çocuk ve kadın olduğu saldırıyı Taliban üstlendi.
(bkz: Tanrılar kurban ister)
Tövbe tövbe üzüldüğüm haberdir. Kesin dönme dolapta kadının kabini( doğru isim mi bilmiyorum) üste çıkıyor, diye patlatmışlardır. Veya eğlenmek günah, gülmek yasak.
Canım atam sayende bu tip radikallerin eyleme geçen cinsleri yetişemiyor buralarda.
Radikal islam cehennemini yeryüzüne taşıdı ama onların cennetine de lanet olsun, Tanrısına da! Çünkü inandığımız şey aynı olamaz bu insanlarla.kabul etmek istemiyorum.
medyada sıradan bir habermiş gibi geçen olay.
insanın kınadığı başına gelir denir ya çok da kınamamak lazım olan saldırıdır.
Belçika Fransa gibi bir Yerde olmadığı için Pakistan bayrakları olmayacak hiçbir yerde. ikiyüzlülük ne iğrenç şey.
Çoğu çocuk ve kadın 65 kişinin öldüğü, 300 kişinin yaralandığı Pakistan'daki lunapark saldırısı ardından Şamil Tayyar twitterdan şöyle şakımış;
"Patlama Müslüman ülkede, umrunda olur mu dünyanın? Bayraklar yarıya indirilip liderler yas tutar mı? "
Peki 90 yaşında, tamamen doğal nedenlerle ölen 30 karılı Suudi Kralı'nın ardından yas ilan edilen Türkiye, Pakistan'da lunaparkta katledilen çocuklar için bayrakları yarıya inip yas ilan etti mi
Hayır.
Peki Müslüman Taliban'ın Paskalya kutlayan Hristiyan çocukları hedef alan bombalı saldırısı için TBMM'den yas ilanı talep etmeye bir AKP'li vekil olarak Şamil Tayyar'ın maçası yer mi? (Öyle ya... Milletvekili olan kendileri, ben değilim ki....)
Tabii ki hayır...
Peki kendi ülkesinde "çocuklar öldürülmesin" diyenleri terörist ilan eden zihniyet, Pakistan'da katledilen çocuklar için gıkını çıkarabilir mi?
Hayır...
Yurtlarında 45 çocuğun tecavüze uğradığı yandaş vakıfların itibarı zedelenmesin diye, neredeyse istismarı meşrulaştıran kitlenin kalemşörünün Pakistan'da lunaparkta katledilen çocuklar için tek kelam etme hakkı olur mu?
Hayır...
Eh... O zaman artık yeter Şamil efendi... Saray soytarılığının lüzumu yok. Buradan size "mağdur müslüman" rantı çıkmaz. Hiç debelenme. Kapa çeneni, henüz insanlığını kaybetmemiş olanları da acılarıyla başbaşa bırak...
Alıntıdır.
hep ışid islam değil diyenlere şunu demek lazım ki; taliban sunni ve hanefidir. hepsi aynı derken bunu kastediyorduk.

hani vahabiler çöl arapları bunlar dini sert yorumluyor aslında vahabiler hep bizi kötü gösteriyor diyenlere kapak olsun.

sıradanlaşmış bir olay olduğundan tepki bile vermek yersiz.

alayı aynı bunların. ha ışid ha taliban fark yapmaz.
Müslümanın yine müslümanlığını yaptığı olay.

Tabi islam terörle anılabilir mi? Yooo hiç olur mu. islam mükemmel ben kötüyüm.

Adamlar direkt toplu çocuk öldürmek amacıyla saldırmışlar lan. Bu adam da cennete gideceğine inanıyor. Bunu yapan da müslüman. Bunu yapan da islamın bunu emrettiğini söylüyor.

Yalan mı. Git bak kitaba.
korkunç bir katliam. böyle olayların artık yaşanmamasını temenni ediyoruz.
akabenin dünyaya armağanı ışidin işine benziyor.

akabelilerin bu konuda sus pus olmalarının sebebini de insan merak ediyor.

(bkz: akp lilerin hiç uğramadığı başlıklar)