bugün

klasik kezban durumudur. oğlan ilişkiye girerken sen örgü örüyordun sanki kenarda, tek başına yaptı her şeyi değil mi?
oğlunuz benle evlendi şimdi kullanmıyor.
ezikliktir, karakter zayıflığıdır. eminimki bu durumda olan milyonlarca kezban şuanda son nefeslerini vermekte ceberleşiyorlardır. gösterip vermeme rolünü oynayamamıştır. bu halde olan kızların acilen akıllarını başlarına almaları önemle rica olunur.
hiçbir şey göründüğü gibi değildir. kişileri ve aralarında yaşananları bilmeden bir yargıya varmak doğru değildir. ama yargılamak hovardalık lisanınca kolaydır.

ve mantık der ki gerçek böyleyse salak mı ki bu kız kendini öldürsün? ölümü oyun sanalar beri gele...
üzücü bir durumdur. fakat kaldıramayacağın bir şeyi, yapmak kadar büyük bir aptallık da olamaz. en kötüsü düşünülmelidir. en pisliği. ama gene de yapılacaksa yapılmalıdır. sonunun böyle olması çok acı verici fakat, bunda toplumun suçu yok mu? var elbet. sen kızların beynini çocukluktan beri yıkarsan, sonrasında da sevdiği adamla yaşadıkları yüzünden onu yargılarsan olacağı bu.
19 yaşında kendini öldürmüş bir kız söz konusu burada ulan, 19 (yazı ile ondokuz). Hayır belki hala anlamadınız 19 yaşında kendini öldürmüş bir kız. Kezbanlıkla ne ilgisi var bunun, penisimi sokacak taze bir delik buldum diye götü tavana vuran patron kardeşi tarafından türlü vaatlerle oyalanmış ve hayatı sikilmiş 19 yaşındaki bir kız. Sizin ben insanlığınızı sikeyim.
bir de bunun beni kullandın benle yattığın için senden nefret ediyorum versiyonu vardır. sanki zorla veya tek başına yaptı adam herşeyi. hayır deseydin dokunmayacaktı bile belki.*
cahil (eğitimsiz), az salak, muhtemelen yaşı küçük, birlikte olurken aklıyla değil de hormonlarıyla karar veren kızdır!
evliliği alışveriş zanneden kızdır.

-ben sana bekaretimi vereceğim sende bana yüzük ver cnm.
#18023427 duygu yoksunu entrylerden ürküp insan kokan entrye rastlamak güzel.
az da olsa insan var demektir bu. umudu kesmemek gerek.
fake haberdir.

lan bir kere haberdeki dile bakın aq. bildiğin masal anlatıyorlar sanki. resim desen süzme internetteki model sitelerinden araklama olduğu belli.

cinayet olma ihtimali yüksek zira ailenin gözü önünde beyaz bir şey atacak, insanlar öyle bakacak. yok be.
19 yasinda kendini intihar etmis kizdir.
vardır böyleleri.. 20 yaşındaydım bir kız ile beraber oldum, ilk ayrıldığım kızdı ondan sonra hiç bir kızdan ayrılmadım benden ayrılmalarını sağladım..

en son evimi aradı telefona kim çıkarsa mikrop beni kullandı ortada bıraktı.. ablalarımdan resmen bana düşman olmuştu annem yüzüme bakmıyordu babam siktir git diyordu.. halbuki bir kaç kez görüşüp öpüşmüştük, ilk öpüştüğü erkek benmişim.. bilemedim...
ilginçtir ama bu sözleri söylerken ağzını kullanmış kızdır.