bugün

oyun anlamında bence iyi fakat orta saha libero oyuncuları genelde iyi şut atmaz türkiyede bi selçuk şahin ve selçuk inan iyi şut çekerdi kaleye.
yanlış yapan futbolcudur. alacaktı bavulunu gidecekti avrupa kulübüne.
koylu adam ozan hatta bursalilarin tabiri ile dagli, hasa koyluleri kesinlikle asagilamak gibi bir niyetim yok fakat kucuk yerde yetismis , bu kulturden de siyrilamamis adam. sen ailece hasta galatasarayli ol, fenere imza at, ondan sonra profesyonelim ben bana koymaz de . ozan ne zaman mahalle baskisindan siyrilacak kadar profesyonellesir o zaman , top oynamaya baslar. iyi topcudur.
görsel
(bkz: balon)
bir galatasaraylı olarak fenerbahçenin transfer etmesinden dolayı kıskandığım futbolcu idi.

lakin dünkü oyunuyla şaşırtmıştır.

olsun daha çok genç, toparlayacaktır.

değerini bilmek lazım, böyle oyuncular fazla yetişmiyor ülkemizde.
bir galatasaraylı olarak fenerbahçenin transfer etmesinden dolayı kıskandığım futbolcu idi.

lakin dünkü oyunuyla şaşırtmıştır.

olsun daha çok genç, toparlayacaktır.

değerini bilmek lazım, böyle oyuncular fazla yetişmiyor ülkemizde.
medyanın şişirdiği kazmadan hallice topçu.
görsel
bursasporun fenere döşediği 8 milyon avroluk balon.
adam resmen karnını doyurmaya evine ekmek götürmeye gelmiş fenerbahçeye. zengin kocaya kapak atmak diye bi tabir var ya, aha işte ozan da fenere kapak atmış gibi davranıyo.

ne bir istek ne bir heves, daha 19 yaşındasın insanda azim olur. bugünkü maçta gördüm, oyundan alınınca, ben maaşımı alırım sıkıntı yok diyordu resmen.
Babası çalışmıyordur artık. Ne mutlu ona.
izzet altınmeşe'nin futbolcu versiyonu.

şaka maka ne itelediler be fener'e , ulan şu vitor pereira'nın fenerbahçe'ye soktuğu boruyu mancini+aysal ikilisi bize sokamadı , helal olsun portekizli reise.

şaka maka ne çekti bu rakipler portekizlilerden amk , mendes diye bi adam musallat oldu beşiktaş'ın başına fiko gelene kadar koca kulübü sömürdü , pereira'da bunları tokatlıyor şimdi , allah bizden uzak etsin amk portekizlilerini bruma'dan götümüze girdi 13 milyon euro zaten daha gelmesin portekizli falan.
gün geçtikçe daha kötü oynayan çocuk.
ağlama anne.
(bkz: küçük emrah)
aziz başkana teşekkür ediyorum fiyatı arttırıp beşiktaşın elinden aldığı için ozan'ı.

büyüksün yüce başkan.
Kendini ispatlaması gereken genç adamın sahada antrenmanda akıl hocasına ihtiyaç duyduğu gözlerden kaçmıyor.
8 bucuk milyon euroluk (menajeri + kendisine imza parasıyla toplam 10milyon euro) balon. bursa iyi kitledi fenere bu sezon *
Fenerbahçe'ye geldi topu unuttu. Evet.
aziz başkanın beşiktaşa şampiyonluk hediyesi. evet.
Tıpkı mehmet topuz olayı gibi allah korumuş beşiktaşımı. Demek 7 m euro öyle mi? Vah vah.. büyük kazık..
mehmet topuz vol 2 dir.
bursa'nın ahını, fenerbahçe'nin küfrünü yemiş zavallı futbolcu. volkan şen gibi ağlayarak geri dönmeye çalışırsa şaşırmam.
doğru zamanda yanlış tercih yapmış oyuncu bjk fenerin paranın 3 te 2 sini bile verse bjk ı şenol hocayı seçmesi gerekirdi bu onu ileri götürürdü şimdi tam parlarken fenere gelip sönen oyuncu grubuna dahil olmaya yakın.
fb'de gayet kalite merkezler var; topal-meireles-josef-alper. hani bunlar'ın arasından sıyrılmak icin tek şansı; şans verildiği süre icinde mükemmele yakın oynamak, dün bunu gerceklestiremedi ve su anda 4 futbolcununda gerisine düstü.

ozan icin en ideal takım bjk veya gs'ydi. ikisininde merkeze ihtiyacı var ama gs'nin parası yetmedi. bjk'ye ise bilerek satmadılar.