bugün

böyle bir insanın olduğuna inanmıyorum, eğer varsa ki hem atatürkçülüğün, hem laikliğin, hem de türkiye cumhuriyetinin köküne benzin dökmüş insandır. kendi kurşunuyla ölen asker gibidir.
söylediğine göre sinan çetin'miş.

hassie later diyorum, hassie later!
biraz saf olduğunu düşündüğüm insandır.
liboş olduğunu düşündüğüm insandır...
(bkz: liboş)
atatürk'ün yanındaki hiç bir arkadaşının dostunun çocukları yakınları koskoca bir ülke kurmasına rağmen çok kısa zamanlarda elini attığı her işte başarılı olamamış ve gemiciklere binenemiştir.atatürk çok büyük bir lider olsada eksik yanları varmış diyoruz.
ne demek kendi kurşunu ile ölen asker gibidir?? yahu ortada savaş yok, çatışma yok, kan dökmek yok, adam bıçaklanan 70 ler 70lerde kaldı siz hala bireylerin oy verme hakkını sorguluyorsunuz. bu memlekette kime sorsan, ak partiye oy verenler dahil o da söyler "ben atatürkçüyüm, ben de laik düzeni savunurum" diye, ama sizin bu ergen ergen, olgunlaşmamış, zihinsel evrimini tamamlayamamış kutuplaştırma düşünceleriniz, işte asıl onlar türkiye cumhuriyetinin köküne benzin döküyor.

kim kime oy verirse verir. kime verecekti ya darbeci zihniyetteki chp'ye mi? turancı mhp'ye mi? kürtçü bdp'ye mi? kime versin? kendince en uygun olan, icraatını beğendiği partiye oy da verir, üye de olur. kime ne? sana ne ulan sana ne???

şimdi chp'nin milletvekili adayı gösterdiği imamları da din düşmanı mı ilan edeceğiz? ne yapacağız? siz söyleyin bana..
aşın bu düşünceleri be birader. sen git ver oyunu chp'ye, ama akp'ye verdi diye de kimseleri vatan haini ilan etme, çünkü az uz değil bu vatan hainleri..
o gün alkolü fazla kaçırmiştır, kendinde değildir, yanlişlıkla olmuştur.
oy verdiği sırada şuurunu kaybettiği söylentileri dolaşmaktadır .
(bkz: ingiliz milliyetçiği yapan irlandalı)
Bence böyle bir insan yoktur yada artistik yapmak için ben atatürkçüyüm diye geçinen kişidir.
laik ve atatürkçü sayısının çok az olduğunu iddia edenlerin söylemidir.

2007 genel seçim sonuçları:
Adalet ve Kalkınma Partisi 46.58 Laik ve Atatürkçü olamaz.
Milliyetçi Hareket Partisi 14.27 Laik ve Atatürkçü olamaz.
Demokrat Parti 5.42 Laik ve Atatürkçü olamaz.
Bağımsızlar - 5.24 büyük kısmı bdp oyları Laik ve Atatürkçü olamaz.
Genç Parti 3.04 Laik ve Atatürkçü olamaz.
Saadet Partisi 2.34 Laik ve Atatürkçü kesinlikle olamaz.
Bağımsız Türkiye Partisi 0.52 Laik ve Atatürkçü olamaz.
Halkın Yükselişi Partisi 0.51 Laik ve Atatürkçü olamaz.

yani 77.92 laik ve atatürkçü ollamaz.

Cumhuriyet Halk Partisi 20.88 bunlarında eş dost aday diye oy verenleri çıkarsak

%15 laik ve atatürkçü var demektir.

laikliği atatürkçülüğü bu kadar küçültmek haddinize mi?
Atatürkçülüğüne inanmadığım insandır. kendinle çelişmektesin farkındamısın?