bugün

aynı toprağı paylaştığımız kardeşlerimizin, belki bir ihtimal türk vardır da muhabbet döner diye yaptığı eylem.

"gavurlar 'hi' deyince bir şey olmuyor da bu mu sana batıyor" demeyin, alakası yok(din ile alakalı bir kötüleme kesinlikle yapmıyorum) zira benim demek istediğim şey başka bir şey,

beyler eğer böyle giriş yapan biri varsa direkt çıkın o oyundan, kaçın, koşarak uzaklaşın, ceza alsanız bile gidin zira bu arkadaşlardan hiçbirinin iyi oynadığını görmedim şu ana kadar.

oyunun başında ölüp, 5 saniye sonra yeniden doğacak olmasına rağmen buyback atanlar, 40 dakikalık maçta 1 kere öldürüp(nasıl becerdi bilmiyorum) 23 kere ölmeler, "uff adamlar çok iyi ya" demeler ve akabinde disconnect olmalar, şunlar bunlar.

oğlum bir git hero özelliklerini tanı, bot'larla idman yap, eşyalar nedir nasıl kullanılır bir incele.

ben çok mu iyi oynuyorum, hayır fakat emeğe saygı diye bir şey var amınaki ve bu yaptıkları şey resmen saygısızlık.

gavurlarda da aynısı çok var ama onları ayırt etmek kolay olmuyor; olduğunda da zaten kendilerini bariz belli ediyorlar.
araplaşmış türktür. bana selamün aleyküm diyene merhaba diyorum. benim arapların dinine ihtiyacım yok.

edit: selam almayı unutmuşum. yanlış yazmışım :(
(bkz: sakin ol liseli)
lol oynayan kişileri rahatsız ve sözlük içinde belli etme eylemi.
lan rahat bırakın adamı, sanki dünyayı kurtarıyonuz amk. namus meselesine çevirmiş mevzuyu.
(bkz: buyback)
(bkz: bot)
(bkz: hero)
çatışmalarda, kesmelerde, vs'lerde en önde olan kişi. o bir kahraman. evet.
Oyundaki tüm Türklerin patır patır dökülmesine sebebiyet verir. Şöyledir;

- Selam türk var mı?
+...
#...
/...
*...
(& kişisi bilmem ne takımına katıldı.)
& selamun aleyküm.
# aleykümselam kardeşim.
+ aleykümselam.
/as kardeşim.
* ve aleykümselaaaam..
''sa'' yazmak artık online oyunlarda gelenek haline gelmiş bir şey. ateist ol, deist ol ''as'' dersin. klasikleşmiştir hocam.
ve aleyküm selam demeyi gerektirir.
Bir zamanlar Counter Strike oynarken benimde yaptığım nedensiz eylemdir.