bugün

çünkü vatanımı hiç sevmiyorum üstüne üslük sikilmekten zevk alıyorum.
istediği hastanede tedavi görenler yılan sokması yüzünden 7 hastane dolaşan kızdan haberi yok mu? Bu memlekette nerede yılan panzehiri olduğu sistemden görülmüyor mu? Ha bir de katkı payı ilaç payı derken yine de sistemin kilitlendiğini görmedi mi? Para alacam diye size film çekenler?

Dipnot: psikolojisi bu kadar bozuk bir toplumda hala psikolog meslek yasası çıkarmamak da bu sisteme dahil.
malım ben.
diyanet işleri başkanını araçsız bırakmadı.

(bkz: islamda lüks haramdır)
çünkü yeterince sikilmediğimi düşünüyorum. kulak arkalarında yer yer boşluklar var.
bir sayfa entry yazıp tek aklı başında argüman sunamayacak kapasitedeyim.
(bkz: baba bana neden gemicik almıyorsun) bizim neden gemiciğimiz yok?
okuyorum araştırıyorum ve düşünüyorum. ezberden konuşmuyorum.
yapılanları görüyorum ve geçmişe ibretle bakıyorum.

yollara, köprülere, havaalanlarına, barajlara vs laf atanlara sormak istiyorum.
92 yıllık cumhuriyet tarihinde neden bunlar yapılmadı? neden Avrupa ve Amerika'dan en az 100 yıl geri bırakıldık?

sağlık sistemindeki iyileştirmelere laf atanlar hayatlarında bir kere olsun o kuyruklara girdiler mi? ergenler konuşur tabi çünkü o dönemde onlar meydanda bile yoktu.

ders kitaplarının ücretsiz dağıtılmasına laf atanlar kırtasiyelerde kapı kapı kitap aramayı bilmezler.

Doğu'ya yapılan yatırımları eleştirenler doğu' nun da ülkemiz sınırları içinde olduğunu hala anlayamamışlar. işte bu yüzden 92 yıl Doğu'ya tek çivi çakılmadı işte bu yüzden terör halk tarafından destek gördü.

bir de almışlar ağızlarına hırsız lafını çiğneyip duruyorlar. adam o kadar hırsız ki iktidarda olduğu 10 yılda, 90 yılda yapılan yatırımlardan kat ve kat fazlasını yaptı.

o kadar hırsız ki merkez bankasındaki altın rezervi
2001'de 116.10 ton iken

2014'te 529.10 ton
Nisan 2015 itibariyle toplam rezervi olan 510.3 ton oldu.

bu gelişimi ve değişimi herkes göremez çünkü onlar gafildir, kör ve sağırdır. ne desek boş anlayamazlar.
çünkü koalisyon değil merkezi yönetim istiyorum. emperyalizmin uşaklığı değil bağımsız bir türkiye istiyorum.

92 yıllık cumhuriyet tarihinde gururlanabileceğim tek iktidar Reis'in yönettiği dönemdir.

http://www.takvim.com.tr/...medigi-koalisyonlu-yillar
yolsuzlukta dünya birinciliğimiz.

Kü­re­sel ba­rış en­dek­si sı­ra­la­ma­sın­da 162 ül­ke ara­sın­da 134’ün­cü­yüz. iki yıl ön­ce 127’n­ci idik. (is­ra­il, Irak ve Su­ri­ye­’den bi­raz iyi­yiz!)
Oyum AK­P’­ye…
Yol­suz­luk ve rüş­vet sı­ra­la­ma­sın­da 176 ül­ke ara­sın­da 56’n­cı sı­ra­day­dık. Ta­bi­i bu 2012 en­dek­si. Ayak­ka­bı ku­tu­la­rı, pa­ra say­ma ma­ki­ne­le­ri ve or­ta­ya sa­çı­lan ta­pe­ler­le sı­ra­nın en üs­tü­ne çı­ka­ca­ğı­mız­dan emi­nim!
Oyum AK­P’­ye…
Sa­yı­sal Lo­to, 10 Nu­ma­ra, id­di­a, Sü­per Lo­to, Ka­zı Ka­zan, Gan­yan, Şans To­pu gi­bi ba­his oyun­la­rı AKP dö­ne­min­de baş­la­tıl­dı ve dev­let eliy­le ve­ya iz­niy­le oy­na­tı­lan ku­mar­da Tür­ki­ye dün­ya üçün­cü­sü ol­du. Ba­yi­i sa­yı­sı 7 kat art­tı.
Oyum AK­P’­ye…
Ba­sın öz­gür­lü­ğün­de 195 ül­ke ara­sın­da 120’n­ci sı­ra­da­yız. Dün­ya­da ha­pis­ha­ne­le­rin­de en çok ga­ze­te­ci bu­lu­nan ül­ke­yiz.
Oyum AK­P’­ye…
in­ter­net kul­la­nı­mı öz­gür­lü­ğün­de An­go­la, Kır­gı­zis­tan, Tu­nus, Ru­an­da, Kam­poç­ya, Lib­ya, Ni­jer­ya, Ma­lez­ya vs. biz­den da­ha öz­gür.
Oyum AK­P’­ye…
Av­ru­pa in­san Hak­la­rı Mah­ke­me­si­’nin hü­küm ver­di­ği 64 mil­yon Eu­ro­’luk taz­mi­na­tın yüz­de 40’ı­nı Tür­ki­ye öde­di. En çok da­va açı­la­rak ka­ra lis­te­ye gi­ren ül­ke Tür­ki­ye ol­du. (16 bin 900 baş­vu­ru)
Oyum AK­P’­ye…
Da­ha Su­ri­ye­’ye gi­re­ce­ğiz, ira­n’­la sa­va­şa­ca­ğız. Dün­ya­yı fet­he­de­ce­ğiz.
Oyum AK­P’­ye…
Po­lis sa­yı­sı 130 bin­den 270 bi­ne çı­ka­rıl­dı. Dün­ya ikin­ci­si ol­duk.
Oyum AK­P’­ye…
Ne­cip Hab­le­mi­toğ­lu­‘nun ka­ti­li hâ­lâ bu­lu­na­ma­dı; Ber­ki­n’­in, Ali is­ma­il’­in ve di­ğer ço­cuk­la­rı­mı­zın da!.. Hrant Din­k’­i öl­dü­ren­le­rin ar­ka­sın­da­ki de­rin ya­pı or­ta­ya çı­ka­rı­la­ma­dı.
Oyum AK­P’­ye…
Çün­kü:
Yol yap­tı­lar!..
bir yerlerim kaşınıyor.
köle bile var
Tür­ki­ye her 100 ki­şi­den 40’ı si­gor­ta­sız ça­lı­şı­yor.
Oyum AK­P’­ye…
Tür­ki­ye iş Bul­ma Ku­ru­mu’­na baş­vu­ran ki­şi sa­yı­sı 2013’te 2 mil­yon 747 bin ki­şi.
Oyum AK­P’­ye…
iş­çi ölüm­le­rin­de Av­ru­pa bi­rin­ci­si­yiz. 2013 yı­lın­da bin 235 iş­çi ha­ya­tı­nı kay­be­der­ken, bu ra­kam 2014’ün ilk iki ayın­da 152 ol­du.
Oyum AK­P’­ye…
Her 5 köy­lü­den 3’ü ha­ciz kıs­ka­cın­da. ic­ra dos­ya sa­yı­sı 2002’de 6 mil­yon idi, şim­di 15 mil­yon.
Oyum AK­P’­ye…
Va­tan­daş­la­rın ban­ka­la­ra bor­cu 2002 yı­lın­da 47 mil­yar li­ra iken, 2013 yı­lı ma­yıs iti­ba­riy­le 890 mil­yar li­ra­ya ulaş­tı. Fer­di ve kre­di kar­tı bor­cu­nu öde­ye­me­yen ki­şi sa­yı­sı 1 mil­yon 82 bin 684 ki­şi.

Oyum akp"ye
halk düşmanıyım, en zengin yüzde birin malı götürmesi (bkz: en zengin yüzde birin aldığı payı katlayan parti) hoşuma gidiyor... öyle şerefsizim yani...
Şuraya entry giren yazarların çoğu aslında neden oyunu AKP ye vermeyeceğini anlatan şeyler yazmış. Bunları okuyup ders çıkarması gereken Piç kurularıda inatla eksilemiş. Beyin yerine bok dolu kafataslarının içi, AMK maymuları.
BAŞıM KAPALI.
Azıcık aşım, kaygısız başım.
yok efenim öğrenciye kitap dağıtıyomuş

yok sağlık sistemini düzene koymuş ( kardeş senin mağara nerede ? devletteki o doktor filimi, tahlilde

kendi anlaşmalı olduğu yerde yaptırmazsan yüzüne bile bakmıyo, hakikatten mağara çok mu soğuk)

uzunun kısası milleti beleşten çalışmadan yaşamaya alıştırdığı için arada bir kesme şeker atsa bunlar coşuyor.

onun için millet akıl edipte, bu memleket tarımla hayvancılıkla hem kendini hemde iranından suudi arabistanına

tüm bölgeyi doyuruyordu, şimdi buğdayı bile ithal ediyoruz, benim işim gücüm olsun çoluğun çocuğun

kitabını kendim alırım diyemiyor.

göklerinde bir kararı vardır.
ulu önderimize minnettarız.

görsel
ulkemi sevmiyorum.
Ben bi göt kılıyım.

Edit: göt kılları rahatsız.* Nerde bu cımbız.*
Oyun hakkını verip oyunları bozduğu için.
Dedim cehape olsa bunu yapamaz daha ne istiyosun ee onlar konuşur akp yapar<3 .
bazilarinin hayal gordugu nedenlerdir.

dis siyasette oyuncu olmak: yunanistan turkiye'ye ait ve sit alani olan 16 adayi isgal etmistir. hukumet kilini kipirdatmamistir. bu adalar halen isgal altindadir ama olay basina yansimamaktadir. bunun gibi yiginla ornek verilebilir. akp'nin artistligi kendine muhallif olan turk vatandaslarinadir. yurtdisinda ciddiye alinmamaktadir.

libya yeniden insa edilirken bir tane turk firmasi buyuk ihalelere alinmamistir. Misir'da ikinci suveys projesi icin tek bir turk firmasi davet edilmemistir. suriye ve irak olaylari zaten malum.

F tipi mucadele: ohaaa yuuh diyorum. "ne istedilerse verdik" diyen rte degil miydi ? fetocularin dallanip budaklanmasina rte izin vermedi mi ? ne zamanki ulke kaynaklarini paylasirken sorun yasadilar o zaman "f tipi" ile mucadele akillarina geldi.
paramın çalınması, dinin suistimali ve köy muhtarı gibi düşük seviyeli politikacılar hoşuma gidiyor.
mazoşistim.