bugün

Yeni favcı ve artıcı yazarlardan.
ama bütün süprizi bozdunuz. yeni olmayan yazar. hoşbulduk.
Onyüzmilyon açık oylama yapan yazar.
ifşa olmak hoşuma gitmiyor ^^ teşekkür ederim yine de.

edit: artık çok geç. lol!
edit2: bir nacar yazarı asla entry silmez.

t: bir yazar. mesaj atamadan muhabbet edebileceğiniz.

edit3: kesinlikle eğlenceli.*

edit 4: kafa iznindeyim diye mesaj atamıyorum da. ifşa meselesi telefonla alakalı. yanlış anlaşılmasın. ben mesaj atamayınca wp kullanma teklifi sunuldu ama açık oylama ile anlaştık sonra.
burda 80 milyona sesleniyorum. iyi bayramlar. ben yatıyorum.
250 yi gordum herhalde bildirim olarak.
Acik oylayan melek.
kimse benden iyi açık oylayamaz. o değilde 250 olmuş mu yaa? rekorum 500 küsür.
bir yazarmış. 500 küsür açık oy atıyormuş.

işsiz amk.
okumayı seven yazar; öyle sol frame'den bir başlık seçeyim, başlığı dahi anlamadan aklıma ilk gelen şeyi buraya kıstırayım yapmaz. Adam bildiğin yazar sayfalarını açıp baştan sona tetkik ediyor. Bu tavrından anladığım kadarıyla sözlük aktivitelerini öyle pijama ile falan yapmayacak, bildiğin gran tuvalet şekilde enrty kasacak yazardır. artıcıdır, favcıdır. seri eksi oy veren ibnelerin can düşmanıdır.
ben bu yaşta biraz taze.
özel hayatıyla değil entryleri ile gündeme gelmek isteyen yazar.

biriniz nikahına aldı, diğeriniz meyhaneye attı, pavyona kim satacak bekliyorum.
nişancılığı iyi olan yazar. siz tek gözünüzü kapatıp gözünüzü alıştırana kadar ben atışı bitirir çayımı içerim. neden? çünküm bir gözüm kör.
unuttunuz mu len beni?
Hala ananci babanci yazarların sözlükte olduğunu bize gösteren, 2.5 gram beyniyle laf çarpmaya çalışan yazarımsı. Senin abilerin falan yok mu len onlar gelsin ahahaha.
sığ olmayan yazar.
Troll olmayan yazar bugünlerde sizlere ihtiyacımız var sayın yazarım. Nesliniz tükeniyor da. iyi bir yazar.
Nicki çok hoşuma giden yazar. Yakışır sana.