bugün

dert babası haydar hocaya sorulan bir soru daha..

- sevgili haydar aga, ben uludağ da yazan bileği sağlam bir delikanlıyım. aynı sözlükte yazan bir arkadaşım bana şöyle şöyle bir mesaj attı. kendisi hem kominist hemde imam biridir. dedi ki; '' panpa oylama yapmaya tövbe ettiğim günden beri bende acayip değişiklikler oldu. biscolata reklamındaki erkeklere bıyık burkar oldum. hamam da telleğa iç geçirdim. moonligt sonata'ya bile sürekli msj çekiyorum, sen çok kaslısın, senin berene kurban olayım, sen 10 numara bi adamsın falan diyorum '' vs vs... şeklinde uzun uzaya mesaj çekti. sebebinin oylamalar olduğunu söyledi.
hocam nolur yardım edin. bu işin aslı astarı var mı? ben paltoyu omzuna atan, elinde tespih, yumurta topuk ayakkabı giyen biriyim ve yakında düğünüm var. çok afedersiniz ama bende oylama yapmıyorum. bu ibne gibi bende ılık olur muyum? lütfen yardım edin.

+ of of off sevgili çocuğum inan bana uludağ sözlükten bu husus da çok sorular alıyorum. artık cevaplaya cevaplaya imanım gevredi. tekrar söylüyorum . oylayın. cidden oylayanı kimse hoplatmıyor. korkmayın. elinizi korkak alıştırmayın ve böyle sorularla lütfen bi daha bana gelmeyin. o imam'a da üzüldüm he. vay anasını.

helal haydar hocaya valla. uludağ sözlük'ü takip ettiği nerden belli. süper biri cidden.
(bkz: hayata dair çük burkan detaylar)