bugün

öncelikle yarası olan gocunur. evet, oy çalan kişi orospu evladıdır. şu an bu sözlükte dün oy çalıp bugün zafer kutlaması yapan orospu çocukları ve onlara yol veren orospu çocukları var.
çalıyor olabilir ama sonuçta ortada boşuna çaldılar diyip durmayın sizin cinsinizde bu var seçimden evvelde olmayan oyları çelıyordunuz

(bkz: doğmamış çocuğa don biçmek)

(bkz: alışmış kudurmuştan beterdir)
zamanında bu ülkede asker huzurunda açık oylama, gizli sayım yapanların hezeyanı.

geçmişine küfretme aslan. dedenin kemikleri sızlar.
Geçmiş ile bu günün şartlarını bir tutan beyin yoksulllarını ortaya çıkarmıştır. Helal süper devam.
varsa karısını sikeyimdir. çok net söylüyorum, oy çalanın, çalana yardım edenin, çalındığını bildiği halde burada çalınmadı gibi yapanın yedi sülalesini sikeyim.

tam orospu evladıdır. bazen bürokrattır, gerekmediği yerlerde mesela yenimahalle'de chp oyları sayılırken ortaya çıkar.
bazen ysk ya gider, çankaya da son 300 sandıgı "%55 akp cıktı" şeklinde verilere yansıtır.

onun ben yedi ceddini eşikten beşiğe ölüsünü dirsini sikeyim emi.
akpartili olduğu halde Atatürk'e dua tweeti atarak kendini CHPLi gösteren yalancı akpartililer olabilir, adamların hayatı yalan dolan düzenbazlık hile hırsızlık...

http://galeri.uludagsozlu...-m%C4%B1-kabul-et-610329/

(#23336654)
elektrik kesintisine, enerji bakanının, trafoya kedi girdi gibisinden bir bahane uydurması trajikomiktir.
kim yaparsa yapsın insanların en doğal hakkı olan seçme seçilme hakkına engel olan, fesat karıştıran kişilere verilecek sıfattır
Öyle oruspu çocuklarını 100 tane oruspu birleşse doğuramaz. Hileyi yapan hangi parti olursa olsun bu yaptığı en büyük şerefsizliktir. Halkın seçimini hiçe saymaktır.
daha iyileri için (bkz: çapulcular)

(bkz: demokrasi)

(bkz: sol kesim) .

bu üçü bir araya gelince demokrasinin adı kirleniyor.