bugün

gezi parkı platformu tarafından dile getirilmesi gereken cümledir. herkes tepkisini göstermeli ve oy pusulasına mührü vurduktan sonra, gezi parkı yazmalıdır.
mecburi edit: kısa zamanda sevdiğim ve değer verdiğim bir insanın isteği üzerine şu cümleyi eklemeyi borç biliyorum. gezi şehitlerinin ismini oy pusulasına yazıyoruz.
gezi ye katılanları o küçük beyniyle kandırabileceğini düşünen troll beyanı.. oğlum oraya çıkanlar bu ülkenin en eğitimli, en akıllı insanları cücük beyinli.
Yazilmamasi gerekir onu bahane edip oyunuzu gecersiz sayabilirler aman diyeyim.
ARKADAŞ BIZ ONU YAPTIK SIZE, O SAKAYI. HATTA DAHA SONRA BASBAKAN CIKTI, AMAN HA DEDI OY PUSULALARINA BISE YAZMAYIN DEDI. SIZIN NE KADAR SALAK OLDUGUNUZU BILDIGINI ANLATMAK ISTEDI.
vay gerizekalı vay. kesin akp lidir. mühür dısında her şey oy pusulasını geçersiz kılar sakın böyle bir şey yapmayın amk.
Oy pusulasına bir şey yazılmaz efendim. Pusulayı katlarken içe doğru katlanırsa ıslak olan mührün başka tarafa iz çıkarması bile oyunuzu geçersiz kılar. Sanki pusulalar tayyip'in evinde okunacak neyin tepkisini kime gösteriyorsun ? Sandık görevlisi senin benim gibi vatandaş keriz misiniz ?