bugün

Hoşa giden öğütlerdir. Teşekkürler güzel kadınlar.
hiç bir ablanın evlilik konusuna değineceğini sanmıyorum, ancak erkek odaklı her çeşit öğüt vermesi doğaldır.
Kimsenin koyduğu kurallara kulak asmayın, kalbinizi dinleyin o en doğrusunu size söyleyecek. Hata yapmaktan hiç korkmayın, normali bu zaten. Kendinizi aileniz dahil kimseye ezdirmeyin, kimsenin emirlerine boyun eğmeyin. ekonomik özgürlüğünüzü mutlaka kazanın ama, bu dediklerimi yapabilmek için bu şart malesef. Kendinizi, en çok kendinizi sevin, kimsenin kendinizi Değersiz hissetirmesine izin vermeyin.
erkeklere muhtaç olmayın. çekip gittiklerinde, saçmalayıp hayatınızın için ettiklerinde hayatınıza devam edebiliyor olmak önemli.
otuzluk ayağına 50 lik teyzeler doluşmuş.
30 üstü abi olarak...kesinlikle evlenmeyin...evlenmek boşanmak içindir...sakın evlenmeyin, sakın...
Kendine hayrı olmayan, sözlükte artı oy peşinde koşup iki eksi oy alınca sinir krizi geçirip bunun hakkında onlarca başlık açan, asgari ücretin bir buçuk katını alabilip kölelik yapan ve bununla güçlü kadın rolü kesenlerden öğüt almama gerek yok. Hatta 21'lik olarak ben onlara öğüt vereyim. Öncelikle biraz olsun sözlükten uzak durmaları tavsiyemdir ve gecenin bir yarısında profilimde gezinme yıkıklılığını yapmayıp dışarı çıkıp küçük beyinlerine oksijen gitmesini sağlasınlar. *

Ek: bu tanıma kim daha iyi uyuyor acaba * https://kelimeler.gen.tr/...spu-nedir-ne-demek-236809
Küfürsüz cümle kuramaz varoş mahalle ürünleri. Avamlık ruhlarına işlemiş ne yapsalar boş, yazık. Ben sefamı sürerken böyle avamlara etrafımda dönüp durmak, kıskanmak düşer. Alışkınım.* milyon kere editler artık, yazabildiği uzun entry hakaret edebildiği entryler olması da komik.

Edit: küfürsüz cümle kurabilme yeteneği olmayan, az okuduğu için kelime dağarcığı fazlasıyla kısıtlı olan sığırlar entry silinince kudurmasınlar. Ağzından köpükler çıkarcasına kendini savunmaya çalışıyor bir de low iq.
Götü kolla ilerde efendi düzgün adamla karşılasınca geçmişinden pişman olma sonra gizli gizli ağlarsın.
30 luk abla diyip gecmeyin 20 lik kizlardan tas oluyorlar aq. Ben abla demiyorum lazım olur diye.
ya benim merak ettiğim bu otuzluk ablalar neden hep erkekler üzerinden öğüt veriyor.

yani yok mu şöyle eğitim,okul, yaşam tarzı üzerine öğüt verecek bi büyüğümüz.