bugün

candır. otomatik sallanan beşik yorumları okuyamayan ben, artık kendimi bu icadın yorumunu yapabilecek seviyede görüyorum ve başlıyorum *

uykusuzluktan ölürken bir anda sabahın olduğunu gören bendeniz, bu icadın sayesinde artık uykusunu almış şekilde işime gidebiliyorum. hem artık evimizde eskiden olduğu gibi enfes lezzetler pişiyor. çünkü evimizde otomatik sallanabilen beşik var. otomatik sallanan beşik fiyatları birazcık tuzlu ama aldığına değiyor.

yeni bebek sahibi bir babayım. annesi ile birlikte bebeğimizi uyutabilmek için çetin mücadelelerimiz oldu. ancak kerata uyumadığı gibi bizi uyutmamaya da kararlıydı * ta ki otomatik sallanan beşik icadı ile karşılaşana dek. google amcanın sürpriz bir şekilde karşıma sunduğu bu otomatik sallanan beşikleri ilahi bir yarım kabul ederek öptüm ve başıma koydum * şimdi çevremde bebeği olan herkese tavsiye ediyorum.

otomatik sallanan beşiğin sistemini anlamak isteyenler için şöyle diyeyim; beşiğinizin sallanan sepet kısmının altına monte ediyorsunuz ve gerisini cihaza bırakıyorsunuz * bebek ağladığında kendi kendine sallanma özelliği de var. bebek hafif mırıldansa sallanmaya başlıyor. bence klimadan sonra en önemli ikinci icat *
Akıl edenden allah razı olsun.