bugün

yakışıklıysanız kaçamak bakışlar atar, normal biriyseniz nasıl biri diye sadece bir kez bakar, yakışıklı değilseniz camdan dışarısını izler. ötesi yok.
ağzı açık uyumaya başladığı anda çirkinleşir.
(bkz: ucaktaki güzel kız)a bir örnektir.
yanında bir kaç arkadaşı da var ise adam meraktan delirir. şöyle ki: bu kızın yanında ki arkadaşları genelde çirkindir ve güzel kızın yancısıdır. bunlar fena halde katılarak gülerler. ama ne gülme , sizde mazlum mazlum kızı kestiğiniz için tripten tribe girersiniz. '' acaba bana mı gülüyorlar lan bunlar? of yaa ! '' gibisinden iç geçirmeler yaşarsınız. genç yaşınızda beyazlarınız hortlar mazallah.
sen bakarsın o bakar sen bakarsın o bakar sonra o iner.. sen başkasına bakmaya devam edersin, işte o kız hep bu kızdır.
100 kere otobüse binsen, bunların 90'ında güzel kız olur.

bu 90 otobüsün 45'inde güzel kız sayısı 1'den fazladır.

içinde sadece 1 güzel kız bulunan 45 otobüste, %50 oranında sizden daha yakışıklı, kendisine bakılacak erkek vardır.

o 45 otobüs içerisinde, sizinle aynı seviyede yakışıklılığa ve çekiciliğe sahip birçok standart erkek vardır.

o 45 otobüs içerisinde 1 kişi olarak bulunan güzel kızların %80 oranında sevgilisi vardır.

bu durumda düz hesap, o kızın da size bakması ihtimali %10 - % 15 civarındadır.

bu %10 oranında bakacak olan kızların da ancak 1'iyle ya da 0,5'iyle tanışıp belki sevgili olabilme ihtimaliniz vardır.

yani otobüsteki güzel kızı kesmek, çok yakışıklı olmadığınız sürece, sadece beyindeki haz merkezini harekete geçirip gereksiz isteklere yol açar.

ne gerek var mına koyyim?

olsa da olur olmasa da olur kızdır.
hemen hemen butun otobuslerde olan, inmenize bir durak kala binen insandır.
Hangi otobüs? Sorusunu sormama neden olan kızdır. Keza benim bindiklerimde hiç görülmemiştir.
adama iç geçirtir.

öpmemek için zor tutuyorum kendimi.

not: sapık değilim. abaza hiç değilim.
ama kız hem çok güzel hemde çok tatlı.

çok şanslı ki yanında mendebur bir kocakarı var.

(bkz: aşık olmak)

not2: gitme diyemedim ya, yazıklar olsun bana.
Birkaç durak sonra inecek, bir daha karşınıza çıkmayacak kızdır.
iki kere karşılaştığım,bir daha göremedigim güzel kız.

(bkz: aşık olmak)

tek tesellim uzun uzun bakışmalarımız,durağına kadar bekleyip inmem ardından beni görüp gülmesi ve evine yürümesiydi.

not:kıvırcık saçlıydı.

not2:beni bul.
Şuan hemen yan tarafta oturan kız dır. Merhaba neden bu kadar güzelsiniz diyesim var.
mesela otobüse bindiniz. yanınıza çok güzel up uzun bakımlı saçlara ve güzel bir yüze sahip olan bir kız oturdu. kız telefonda bir kaç görüşme yaptıktan sonra onun çok kültürlü biri olduğunu anladınız. sonra kulaklıklarını çıkarıp müzik dinlemeye başladı. kulaklıklardan müzik azda olsa size ulaşıyordur. dinlediği şarkının one direction gibi hiç sevmediğiniz hatta nefret ettiğiniz şarkıcı gruplarından biri olduğunu fark ettiniz. ne yapardınız?
Eğer moralim iyiyse yürüdüğüm kızdır ne kaybetceksinız beyler ? Gidin deneyin şansınızı en fazla salak siktirgit lafını duyarsıniz.
valla genelde karşı otobüste olurlar.
türk olmayan kızdır.
her otobüste vardır bitane, hep önünüze oturur.
1 saat kadar önce, akmerkez’in karşısındaki ortaköy istikametinde bulunan duraktan bindiğim u2 hattında gördüğüm kızdır. Oysa ki durakta aval aval otobüsü beklerken farkına varamamıştım onun. Tam otobüse yöneldim; minyon, hem tatlı hem güzel suratla karşılaştım. insanlar önümüzden otobüse birer birer binerken bir anda ona yol verme aşamasına gelmişim, farkında olmadan önüme geçmiş, yol verdim. Saçlarının ucu açık renkti, saç rengine de bayıldım. Otobüsün arka sıralarına oturdu ben de oturdum ama kızın arkasında kaldım birden hikayem orda bitti bakışamadım kızla amk. Neyse indik otobüsten baktım benden sonra inmiş, dümenden iddaa bayine girer gibi yaptım ki görüş açıma düşsün. Sonra gördüm ki karşı yola geçmiş, ortaköy sahile ilerliyor. Ben ise ortaköy’ün arka sokaklarına atmıştım kendimi. Şimdi evdeyim. inşallah o da u2’yi tercih ediyordur çünkü dt2 ağzına kadar dolu geliyor hamına.. Ben hep u2’de olmaya çalışırım güzel kız, eğer bir daha görebilirsem ne mutlu bana...
Otobüsle gidendir.