bugün

utançtan yerin dibine girilen andır .
kalabalık minibüste ayakta bekleyenlerin, bir kişi inince boşalan koltuğa oturmayıp, orada tek başına oturmak zorunda kalan kişiyi baskı altına almasıyla eşdeğer bir durumdur.
cam kenarına kaçmış insandır.
Hatta erkek kişinin yanından kalkan bayan ise o daha bi koyar adama, hayır tabiki mesele bana iş çıkarmı vs. değildir. Ülkemiz örf adetlerine göre yadırganacak bir şey de yoktur.
Ama bildiğin kişinin öz güveni dip yapar hatta magmaya doğru iner. Ezikmiiiyiimm lan ben diye iç geçirmenize sebep olur.
eğer ters oturarak seyahat ediyorsanız, bu durumdan memnun olmayan kişilerin yapabileceği durumdur.
genellikkle o kişi benim. hep de yanıma akan kokan çok konuşan insanlar denk geliyor. sinir oluyorum, yanlarından kalkıp başka yere geçiyorum. geçtiğim yerden pis bir bakış atıp güneş gözlüğümü takıyor ve takılmama bakıyorum.
yanınızdan kaltıktan sonra hele şükür deme ihtimaliniz yüksektir.
Hele bide tipsiz sümüklü bi kızsa uefa şampiyonlar ligi final maçında penaltı kaçıran kaka leite'nin yaşadığı kahrı yaşatır insana..
Acil durumlarda camı kırıp kaçmak için camda asılı duran ucu demir şu alet varya* onun nasıl kullanıldığını düşünür insan..

Onun amına koyiyim ben çok ayıp ediyo vallahi..
kalan yolu zehir zıkkım etmiş olan insandır. insan kendinden işkillendikçe işkillenir. kendinden rahatsız olursun. ter mi kokuyorum noluyor lan diye düşün dur.

allah belanı versin otobüste yanımdan kalkıp başka yere oturan insan, allah belanı versin..
ters koltukta oturuyorsanız ve düz taraf boşalmışsa oraya geçmek için kalkmış olabilir.
(bkz: allah onun da belasını versin)
erkekse memnun olunacak hareketti ama bayansa yolculuk boyunca acaba birşey mi yaptım diye düşünmenize sebebiyet verecek kişidir.
benim lan bu. dun otobuste ergen bi kizin yanina oturdum ve rahatsiz oldum. evet rahatsiz oldum. neden rahatsiz oldugumun nedeni cok acik. ergen turk kizi iste. neyse ki onum bosaldi da onumdeki koltuga oturdum. oh iyi ki de oturdum cam kenarina derken taak yeni bir ergen turk kizi yanima oturdu. ama bu guzeldi biraz fazla rahatsiz olmadim.
birlikte yürüdüğümüzde tek başına en önde yürüyen insanla aynı kişidir.
cam kenarı başka bir koltuk boşalmış olabilir.
daha sinir eden bir durum için (bkz: bomboş minibüste direk yanınıza oturan cansever kişi)
büyük ihtimalle cam kenarında oturmayı seven insandır. başka bir ihtimal ise güzel bir bayan görmüş, o yüzden de ona bakma ihtiyacı duyduğundan yer değiştirmiştir.
insana sevgilisi tarafından aldatılmışlık hissi yaşatan kaltaktır. otobüste yanımda oturan insan benim namusumdur onurumdur haysiyetimdir aga. ha yanımda oturan kaltak kalkmış başka yere oturmuş ha eşim beni üç çocukla ortada bırakıp başka herife kaçmış. aynı şey bence.
siz erkek o bayan ise kabalık etmiş demektir insanlar hakkınızda yanlış düşüne bilirler yok yani sikecek değiliz neden kalkıyorsun ne ima etmek istiyorsun ama eğer ki kadına karşı bir orospu çocukluğu yapmışsanız sonuna kadar da haklıdır.
otobüs tıklım tıklım doluyken bir tek sizin yanınız boş olduğu halde oturmayanlarla bir amcaoğlu, dayıkızı falan olması muhtemeldir.
hayatı boyunca yalnız kalması gereken insandır.
o an aklımdan sikime kadar der önemsemem bile.
eğer siz kendinizin hata yapmadığınızın farkındaysanız (osurmak , geğirmek gibi vs)
benim yanımdan kalkan adamla uğraşacak vaktim yoktur.
cehenneme kadar moruk.
otobüste yanınızdan kalkıp başka yere oturan insan ahlaksız bir insandır. yanından kalkılan şahıs etrafına bakınarak acaba adama karşı yanlış bir şey mi yaptım diye içinden geçirir. ve bu adama karşı aklınıza ne zaman gelse küfür etme ihtiyacı duyarsınız. ve bu adama ne kadar küfür edilse azdır bile.
Vebalı, cüzzamlı insanlarla süper seviyede empati kurmanızı sağlayan davranış biçimi.
Hoşuma giden insandır. Zira götü büyüktü.