bugün

vallahi seve seve vereceksiniz üzgünüm. adı üstünde hamile iki canı var bu kadının. saçmalık göremedim pek.
Şimdi biri gelip seni hamile bıraksa, sonra dolmuşta bi ergen sana yer vermese, zoruna gitmez mi?
yazar neyin kafasını yaşıyor. Zaten önceliği var bu ne saçma bir düşünce ben veririm yerimi yaşlıya gaziye hamileye engelliye.
kadın parası olsa zaten karnı burnunda o otobüse binmez... taksi kullanır... sen yer vermesende olur... yazarın egosu fütürsuz şekilde yer işgal etsede bir birey olarak otobüsü kaplayabileceğini zannetmiyorum...
bıktıran saçmalıktır. siz kimsiniz biri size çaktı dşye niye biz yer veriyoruz aq. kesinlikle.
Sen yer verme ulan ayı.
Bir kadının hamileleğinin oluş şeklinden tahrik olacak kadar sapık zihniyetle( hamileler evinden çıkmasın) fetvası verenlerin zırvasıdır..
(bkz: yeni nesilin biraz orman çocuğu olması)
Trolleme yapan hayvan eti yemis piç kuruları yer vermesin. Geri kalanlar yeter de artar bile. O otobüste illaki üçbeş insan evladı vardır.
saçmalık değil insanlık vazifesidir.
ilkel kişiliğiyle temasını koparamamış, depodaki sürüngenini de işin içine katarak "başkasının altında inlemiş" gibi bir cümleyi kurmaya kendine had gören bicimcik beyinli yazar beyanıdır.

yeni sistem ürünleri hep defolu maşallah.
Hamile kadının sokakta dolaşması terbiyesizliktir. diyen Ömer Tuğrul inançer'in sözlerini getirdi aklima. Ayni zihniyet.
bu kafadakiler zaten hiç yer vermesin. o anne bebeğini zaten her halükarda taşıyacak ama zor ama kolay.
Erkekler hamile kalsin madem amk.
annene yer vermeseydiler şu an sözlükte yazıyor olmazdın heval. Keşke vermeselermiş amk.
başlık sahibi yazarın tanımı ve ona benzer yazılan tanımların hiçbirini azıcık akıl, vicdan ve merhamet sahibi insan ironi ya da trollük olarak nitelendirmez.
buna halk arasında deyim yerindeyse, şerefsizlik denir. hamile, hasta, yaşlı yahut engel sahibi vatandaşlar üzerinden bu denli mide bulandırıcı beyanlarda bulunmak ruhen ciddi problemler yaşadığınıza delalet. Sözde eşitlik hakkını, aynı kulvarlarda olamayacağınız sizden bedenen aciz bir insandan Söke söke alacağınızı düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. ve evet, hamile kadın hakkında düşündüğünüz sapıkça şeyler yüzünden yaşadığınız toplumdan dışlanmayı sonuna kadar hak ediyorsunuz.
Bir yazarın tüm hayatı mı gücendirici şeyler yazıp nefret kazanmak olur? sorusunun sahibi başlıktır.
Seni hangi ana doğurdu üleyn diyilesidir. Ama cennet anaların ayağının altındadır. Analarımız başctacıdır.
saçmalık değildir ancak, kişi karşısındakinin hamile olduğunu anlamak zorunda da değildir.
daha geçenlerde metroda önümde genç bir kadın ayakta durdu. ben ise telefona bakıyorum, kendisiyle bir ilgi alakam yok ancak o ayakta ben oturuyor olduğumdan ister istemez gözüm değiyor. karnı az-hafif * şişkin gibiydi. zira hafif göbeği de olabilir, aşırı kilolu değildi ama öyle zayıf sıska bişey de değildi. uyuz karı anlayamadığım bir şeyler söylenmeye mırıldanmaya başladı durdu, bense kulak vermedim ne de olsa doğrudan olayın içinde değilim. sonrasında karşı koltuktan orta yaşlı bir adam ayağa kalktı, yer verdi. düşündüm ki meğerse kadın hamile büyük ihtimal.
elalem de senin hamile olduğunu anlamak zorunda değil ki bre kardeşim.
Küfür istiyor canı görmemezlikten gelin arkadaşlar.
güncel Önemli Başlıklar