bugün

Çoğu kimse tarafından kabul görmese bile, var olan kadınlardır. Çok denk geldim.

Bir seferinde ve çok kez aslında, normal dolu olan bir minibüste, türbanlı bir kadın geldi. Tam önüme geçti. Kalçalarının arasını tam önüme getirdi. Haliyle bende erkek olduğum için, benim alet demir gibi oldu. Minibüste koltuklar boşalmasına rağmen, kadın gidip boş yere oturmadı. Bende daha sert dayamaya devam ettim. Kadın da istiyordu. Koltuklar boştu. Ama oturmuyordu.

Taciz ve tecavüze şiddetle karşıyım.

Bu anlattığım olay ve benzerlerinde irade vardır. Bu kadınla aynı durakta indim. Kadın beni bekledi. Biraz konuştuk. Sonra kadınlar tuvaletinde kadına sakso çektirdim ve analdan girdim. Kadın evliydi. Cidden muhteşem bir poposu vardı.
görsel
bazilari fantezi olarak deniyor, ya da yapiyor. sanirim olayin adrenalini hoslarina gidiyor. daha birkac sene once istanbulda ogrenciyken ben de denk gelmistim birkac defa. ama hic ayni durakta falan inmedim.

"what happens in the bus... stays in the bus" mottosuna sadik kaldim her seferinde.

neyse ki toplu tasimadan kurtulduk da; boyle tacizci kadinlarla karsilasmiyorum artik.
(bkz: ford)
Severiz kendilerini. Yaslatmak isteyene yaslamak yolculugu daha eglenceli hale getirdiği kesindir.
Nadir olur, ama nefis olur.
Fakat her durakta inilmez. inmeyi dusunuyorsaniz bir etrafiniza bakin. Ava giderken av olmayin.
saçma muhabbetler.
otuz bir çekmekten elleri nasır tutmuş ergenlerin tahayyüllerinin anlatıldığı başlık.
sizin hayal gücünüzü sikeyim mk kekoları.
Yine.
(bkz: salaklar boş boş konuşuyor)
en son liseye giderken denk gelmiştim bu tarz bir kadına. eve gidince duşa soktu sağolsun.
Hahahaha olm ne bicim.konu basligi bu brazzers mi burasi.
güncel Önemli Başlıklar