bugün

düşerim de rezil falan olurum korkusu yaşamayıp elleri cebinde seyahat eden cesur tiptir.
daha önce iett ye binmemiş insandır. olay karizma değildir, tutulacak yerlere kaç kişi elliyor lan. belki adam sıçıp geldi, ellerini yıkamadan otobüse bindi.
arkasını bir yere yaslamış olan tiptir. ya da çocuktur ve otobüs sörfü yapıyordur.* *
en yakın viraj da fmerkezkaç ın götüne gireceğinden habersizdir.

(bkz: eylemsizliğe meydan okumak).
Sanki kizlari kendime aşık ederim havasi vardir kendisinde. Evet sen öyle yapinca tüm kızlar sana aşık oluyo.
ani frende vites topuzuna oturacağından habersiz yağız delikanlıdır.
bir de göğüslerini şişiren üçgen vücut havası yaratmaya çalışan embesil tiptir. ilk ani frende ebesininkini görür.
Kiz yerine zemindeki hali veya döşemeyi öpecek kisidir.
Pendik- kadıköy minibüsünde de görmek istediğim cesur tiptir.
ilk frende yeri öpecek tiptir.
adı üzerinde cesur tiptir hatta tipitiptir. kızlara hava atacam diye paspası öper. hayır amk. adam gibi tutsana bir yerleri, ne gereği var kime nasıl hava atıyorsun senin var ya mantığının nokta nokta.
Genellikle dengesini şaşırıp düşmemek için hızıyla beraber aşağı iner.
denge konusunda kendine güvenen tiptir. bu ise önce metro gibi ulasimi rahat yerlerde başlarlar. daha sonra yavaş yavaş gelişirler. klan bunlar.
görsel

enivicivokki..
Boşuna artistlik yapan kişidir, yere kapaklanacakken can havliyle tutunmaya çalıştığı an komik duruma düşmesi içten bile değil.
ani bir kaza da hız 50 kmh olsa bile camdan çıkıp boku çıkmış bir şekilde pert olacaktır. önce güvenlik. (bkz: pasif güvenlik)
karizmatiktir.
muavinlerdir babam, ya adam o kadar insana çay kahve veriyor birde alinde sıcak su çaydanlığıyla geziyor da hiç tutunmuyor ya la.
F merkezkaç ın biryerine kaçacağı tiptir.

(bkz: bunlar hep eylemsizlik).
canı sıkılmıştır otobüste atraksiyon arıyodur o.
mercedes benz conecto'lara binmemiş cesur tip'tir. o otobüslerde fren esnasında ve kalkış esnasında tutunmadan dikilmek çok zordur. *
ben ki metroda bile iki elimle tutunmaya çalışırken böylelerine helal olsun derim.
kendince çok karizmatiktir. amına koyayım onun ben.
bir bayandır bu eylemi gerçekleştiren kimi zaman, sarsılmaz ve otobüsteki çoğu kişinin dikkatini çekmiştir. çünkü bir dönem bir spor dalıyla uğraşmıştır.
Aslında ben de öyle yapıyorum çoğu zaman. Ama benim nedenim biraz hijyenle alakalı. Uzun kollu giydiysem kolumla tutuyorum bi' şekilde...