bugün

bile bile insanlara taciz etmekle kalıp yolculukta ciddi rahatsızlık veren insan tipleridir.
arkasına kalın bir şey vermeyi gerektiren durum.
Memati'nin cerrahpaşalıya yaptığını yapası geliyor insanın.

Çıkarcan kemeri, salacağın boğazına... Ulan istersen kucağıma oturaydın lavuk diyesi geliyor.

Öyle bir düşüncesizlik ki mağduru psikopatlaştırsın.

Neyse sakiniz.
gelmiş geçmiş en büyük orospu çocukluğudur.
katıksız orospu çocuğudur net. Kıl oluyorum böyle tiplere otobüsü mü satın aldın amk çocuğu aynı parayı verdik. tamam sakinim.

Edit:eksileyen her yolculukta koltuğu yatıran gavat.
Bari koltuğu yatırıyorsun, sonuna kadar yatırma ulan denyo dediğim durumdur. Arkasında ki insanı hiç düşünmez.
Gel kucama otur dedirtir.
O kadar abartanlari vardır ki uzun yolda evladimmis gibi hissediyorum.geceleri üstünü örtesim falan geliyor.benden önce indiklerinde de arkalarından " bayramda torunları da al gel" diye el sallayasim geliyor.o derece bir bağ kurdurtan insanlar var, şerefsiz utanmasa oturduğun koltuğa sıkıştırıp öldürecek seni.
koltuğu indirenin anlayışlı olması kadar arkada oturandan da anlayış beklenen bir durumdur. öndeki adam indirebilir hakkıdır. arkada oturan kişi de buna karşılık biraz kendi koltuğunu indirebilir. ama siz bunu yaptığınızda insan ya aq sizin arkanızdaki de sizden rahatsız olur ve iki ağız dalaşı derken kötü siz olursunuz. kavgaya meyil vermeden durumun toparlanması icap eder. ancak uzun yollarda geceleri bu durumdan şikayet etmek mantıksızdır.
uzun yolculukta ayakkabısını çıkarıp ayağını sizin koltuğunuzun kenarına kadar uzatıp yatan arkadaki mahluk kadar şerefsiz değildir.
oldu olacak koltuğa değil kucağıma yat dedirten durumdur.
izin istendiği zaman hiç kızmayıp tabiyki dediğim izin istenmediğinde dizlerimi koltuğa yaslayıp durmadan salladığım olaydır.
Doğru ellerde eğlence tadında bir intikama dönüşebilir.
Erkeklere soran kadınlara sormayan tiptir. Bir gün gene uzun yoldayım. Arkada bir erkek var. Birader koltuğu indirsem sorun olur mu dedim. Yok kardeş takıl kafana göre dedi. Eyvallah dedim. Sonra bu indi yerine bir kız oturdu. Aradan baya saat geçti. Koltuğu indirsem sorun olur mu dedim. Bana ne be ne yaparsan yap dedi. Tamam dedim. Artık kızlara sormuyorum. Sanki koltuğu yatırayım gel yanıma kıvrıl dedim amk salağına.
uçakta yapanı daha çok delirtir. altı üstü 1 saat yol gidecek, hemen moda giriyor orospu çocuğu. bi kendine gel, arkanda insan vardır belki yarak hasan.
saygısızdır.
Babası belli değildir. bazısını uyarırsın hatasından döner, bazısı zorla kavga ettirir.
sinir olduğum tiptir.
Donunu okudum.
Davardır. Davarlar alınmasın.
kulaklık kablosuyla boğun arkadan.
Benden azarın alasını yemiş tiptir. Rezil etmiştim adamı. Elim kırılsaydı da o koltuğu indirmeseydim demiştir içinden.
Toplum âhlâkımız çok zayıf.
son yolculuklarımdan birinde karşılaştığım, koltuğu ara ara sallaya sallaya uykusunun anasını bellediğim, 5 dakikada bir oflaya poflaya pozisyon değiştirmesine sebep olduğum tip. bak hatırladım yine sinirlendim.