bugün

Bir sonraki mola en az 5 saat sonra,ya tuvaletim gelirse naparım?Düşüncesinden kaynaklanan acı verici ve üzen bir durum.
terlemeye sebep olur.
yolculuğun süresine bağlıdır . eğer benim gibi 24 saat otobüs yolculuğu yapacaksanız 6 . saatten sonra boş yere ıkınırsınız ancak biraz gaz çıkarırsınız. Çünkü oturmaya bağlı toto kaslarınız ki onlara gluteus kasları diyoruz koltuktan dolayı sürekli kakayı kalın barsaklarınızın içine geri yollar . belli bir süre sonra bunu beyin algılar itiraz etmez artık . eğer cır cır değilseniz yapamazsınız arkadaşlar . 24 saat sonra varacağınız yere ulaştığınızda beyninizin bu blokajı kaldırması 12-24 saat sürer . Onun için tavsiyem yolculuk sonrası ( bakın sırası demedim işe yaramıyor çünkü ) kayısı ve erik suyu , zeytinyağlı yiyeceklerle bu süreci hızlandırmanız . anlattıklarım bilimsel olup idrar için geçerli değildir . onda durum serbest hatta vibrasyona ve susadım muavin de var diye çok içmeye bağlı artış vardır . Otobüsü durduran bile çıkabilir .
oldukça gerekli olan hadisedir aksi halde sabah saatlerinde uykunuza yenik düşüp bir gevşeme esnasında iciniz dışınız bir olabilir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar