bugün

her iki tarafı keman yayı gibi geren ve muhtemelen kızın ilk durakta inmesiyle sonuçlanan kazadır.
Tüm bakışları üzerine toplayan durumdur..
(bkz: şoför bey acelem var lütfen frene biraz sert basın)
eğer oturduğu yerde ben varsam, hiç kalkmasın hep otursun orda. (bkz: ohş)
otobüs fren yaptığında öne doğru fırlayacağı için * ve ters koltuklarda önünde birinin ayakta duracağı kadar boşluk olan koltuk olmadığı için *, muhtemelen hayallerde yaşayacak olan kızdır.
şoförün ayıbıdır. öküz gibi gidip, fren yapmazsa hiçbir kız böyle zor anlar yaşamaz. erkeğe değinmiyorum. hayat ona güzel.*
otobüs ani fren yapınca kucağa düşen kız. çok utanın hiçbir kızı düşmek istemeyeceği bir durumdur. otobüste bulunan insanların tuhaf gülüşmelerine maruz kaldığı için. ya en arka tarafa bir yerlere geçecek. veya utandığından dolayı ilk durakta inecektir.
adana'da olduğunda ezip öldüren kızdır.
rüyasında parası çıkışmayan adamın rüyasına benzer.
Ayakta duran kızdır ki edep ya hu demeli kalkıp yer versene şu kıza ey oturanlar.
(bkz: gökten karı yağması) sanırım kız yerin dibine geçer. ama adam şanslı gününde olduğunu düşünür. doğruya doğru beyler.
kıza o....u gözüyle bakılmasını sağlayan durum
bir hayal olarak kalacak kızdır. oluyo öyle bişey yav.
size kız düşsün bize zaten foter şapkalı amca düşüyor.
Düşen kız için utanç verici bir durumdur.
bana denk gelmemesini istediğim kız. koluma dişi sinek konsa bi hoş oluyorum, kaçmasın diye hareket etmiyorum.
görsel
salak saçma fantazileri bir kenara bırakarak düşünülmesi gereken hede.
öncelikle lop diye pamuk gibi düşmez, 45 kilo bile olsa o momentumla olur sana 90 kilo. 45 kilo ise zaten kemiklidir dirseği böğrünüze ya da burnunuza yiyebilirsiniz. emin olun o hayatta kalma refleksi ile gram zevk alamadan (çünkü o sırada adrenalinden dolayı çükünüz iyice küçülüp mikroskobik hale gelmiş olacak) hatun çoktan kalkmış bile olur.
Her minibüste hayalde canlanır.
Velinimettir. Evet.