bugün

Gereksizdirler. Hicbir zaman adam akilli randimanli bir bicimde kullanamadim. Ya modem bozuk ya da cok agir. Simdi de otobusteyim mobil veriden giriyorum amk. Sozluge bile girmiyor internet.

Abi bari kapatin sunlari bana iki tane daha topkek verin daha makbule gecer.
Pamukkalenin wifisinden fifa13 indirmistim vakti zamaninda. Gayet de indi.
Hiç çalıştığını görmediğim bağlantı çeşidi.
Pamukkale otobüslerinde 65 mbps hızında internet var. Önceki gece hunharca kullandım. Ama çerezler kapalı. Modemin şifresini bulsam belki bi güzellik yapabilirdim.
2 senedir metro ve vib ile her haftasonu iki defa seyahat ediyorum en fazla 2 kere bağlanabildim.
Not: benimle alakası olan bi durum değil, bildiğin bağlanmıyor.
Camda yazan bir yazıdır, işlevi yoktur.
maraştan istanbula gelirken ak turzimle bunun turkcell vınnllısını (valla wifi adı öyleydi) kullanmıştım. arada vadiye falan girdiğinde kessede gayet güzel text sitelerde geziliyordu.
esmiyor.
Ben metro otobüsünde telefona sürüm güncellemesi bile yaptım ama metro dışındaki otobüslerde aynen ben de sözlüğe dahi giremedim.
ek olarak usb panelleri konulmuş. benim gibi sürekli şarjı biten bir ayponunuz varsa çok mutlu oluyorsunuz otobüste.
bi türlü kullanılamayan wifilerdir.
internetiniz yoksa sizi kurtarır.
bedava internettir.
(bkz: onlarda mı ttnet kullanıyorlar amk)
Hiçbir zaman çalışmayan wifilerdir.
Not:canını seven süha'yla gitmesin gideceği yere. Koduğumun hosteslerinin suratları beş karış, wifi sıkıntılı, televizyonları çalışmıyor, Flash disk girişi varmış güya, broşürde öyle söyleniyordu, öyle bir şey yok. Kısacası saatlerinizi sıkıntıdan patlayarak geçirmek istemiyorsanız süha'dan uzak durun.
Kamil koç firmasını tercih etmeniz durumunda kesintisiz kullanacağınız wifi'dir.
Aksaraya ait bir firmadaki çok işime yaramıştı iki sene evvel. Bir hayli şaşırmıştım kesintisiz bağlantıya.
Olmayan wifidir. Bağlanırsın ama ya çok ağırdır kullanamazsın. Kullanamayıncada iyice sövüp uyursun. Hayır anlamıyorum madem işimize yaramayacak wifi taktırma git üç topkek iki meyve suyu ver. (bkz: görüntü var ses yok)
fakirlerin kullanmakta can attığı bağlantılardır. yazık yahu.
uzun yolculuklarda bünyeye iyi gelen wifilerdir.
bir tanesinde gördüm gayet iyiydi.istanbula giden iki firmadan biri üç saatlik yere iki kez servis ederken iyi dediğimiz firma sallamadı bile.Otobüsler hala yetersiz.wifi yok.Artvin e gitttiğim ikinci sınıf firma bile 24 saate müthiş hizmet verdi.