bugün

Malum şahıs sağolsun Osmanlının tüm izlerini silerek bizleri uçurumun kenarına attı.hatta düştük o uçurumdan.ama artık o reklam arası bitti osmanlı tekrar yeni bir Dirilişe geçti.sabır.
"malum şahıs"ın 1 kasım 1922'de döşediği boruyu unutamayan osmanlıcı beyanı.
yanlış bilinen bir gerçektir,

o malum şahıs dediğiniz kişi;

ölmüş bir imparatorluğu kaldırmış ve yerine temiz kan pompalamıştır.

elbette osmanlı'yı isteriz ancak bu şartlar altında olması çok zordur.

o malum şahıs dediğiniz kişi olmasaydı, ülke bölünmüş ve kim bilir kimin sömürgesi olarak yaşıyorduk.

lütfen biraz saygı.

lütfen biraz tarih okuyunuz.
(bkz: sevr antlaşması)
malum şahısın adı rte mi.
Gayet uyumlu bir çifttir.

Atatürk papua yeni gine ordusunda görev yapmadı sonuçta. Osmanlıda eğitim aldı, okudu, araştırdı. Her türlü karmaşıklığıa, düzensizliğe, savaşlara, isyanlara ve devrimlere rağmen eminim hepimizden daha çok kitap okumuştur.

Vahdettinle bile arası hiçbir zaman kanlı bıçaklı olmamış, politika gereği bazı zamanlarda zıtlaşmışlardır. Onun dışında vahdettin de çöküşün farkındaydı ve halk dirişini bana göre destekliyordu. Tarihe baktığımızda bu şekilde görüyorum.

Ayrıca yeni oamanlıcı kafası çok güzel ha. Düşünsenize, rejimi değiştiriyoruz ve hooop lale devrine.

Amk son padişahlara bakacağınıza biraz ilk padişahlara bakında neler yapmışlarda neşer olmuş görün.

Osmanlının çöküşünde büyük imsalar atan adamlara bakarak osmanlıcı olunmaz. Vatan haini olunur.
atatürk son osmanlıdir. devletin devamını getirmiştir. aslında turkiye cumhuriyetinin temeli 1800 lerden başlar. yeter lan yeter milleti sahte sağcı sahte solcu diye ayırdılar, halkın yarısını atatürkten yarısını abdulhamitten nefret ettirdiler. simdi de kendimizden nefret ettiriyorlar. niye ayiriyorsunuz ki? atatürkün cok beğendiğim bir sözü vardır "zinciri vurmuş olan aslında onlar değil, kendimiziz, daha doğrusu içerdeki bedhahlar."