bugün

https://youtu.be/aAg7zrFz1Ls
götünü taksim de siktiren erkeklerin mallık dediğidir. tarihçilerden iyi mi bileceksin amın evladı.
akepenin cahil cühela tarih çarpıtıcıları. internette yazanları ayrı, televizyonda konuşanları ayrıdır. Her birinin yorumu ayrı bir kamera şakası gibidir.
püsküllü kadir'in bile söyleyemeyeceği ifadedir. çökmediyse nereye gitti 100 kabataşlı gibi mi kayboldu yoksa.
(bkz: çökmemiştir o çökse duramazsın)
tahtı için kardeşini, oğullarını gözünü kırpmadan öldüren piskopat padişahların birden süt liman olup ''kan dökülmesin'' bahanesiyle paşa paşa tahtı iade ettiğini zannedenlerin üfürmesidir.

götünü taksim'de siktirmeyi de iyi bilir bunlar.

osmanlı'nın çatır çatır yenildiği gerçeğini bir türlü kabullenemezler.
Tarihsel gerçekliği eğip bükmek için bu kadar uğraşılır mı? Osmanlı'nın merkezi işgal edilmiş iken birileri gelip yönetimi devralmıştır. Evet. Bu kadar safdil olmayın, bu kadar da kör olmayın.
Hay amk çomarları. Götünde donu yok. Akşama yiyecek ekmeği yok. Osmanlı da osmanlı. Hay sikeyim sizin tee...

Açsın lan köpek aç. Beynini çalıştıracak ne protein ne kaliteli şeker giriyor vücuduna. O yüzden 1000 sene öncesini umut ettiriyorlar size siz de et bulamadığınız için onu yiyonuz.

Emeklilik gelmiş 70 e. Aldığın maaş 1500 lira. Kıdem tazminatına çökecekler. Kiralık işçi yasasını çıkardılar kiralanacaksın. Sigortanı kendin ödemezsen hastanede tedavi olamayacaksın.

Benzin 5 lira. iyi et 60 lira. iyi bi aile arabası 100 bin lira.

Ananı sikiyorlar. Sen osmanlı diye sayıkla amk cahil çomarı.
osmanlı bitti mi? bitti. ha bitmese iyiydi. sanayi devrimine falan ayak uydurmuş olurduk belki, pazar yerine üretim ülkesi olurduk, balkanları, mısırı, afrika'da bazı bölgeleri, doğu sınırlarımızı kaybetmezdik hatta kırım türklerini de koruyabilirdik belki. ama bitti, yıkıldı. kabul etmek gerekiyor. yönetim değişti demek, eski yönetim yıkıldı demektir. ülke adı değişti demek, eski ülke yıkıldı demektir.

eksi veren arkadaşlar, siz bi gelin şöyle..