bugün

oruç tutan bonusları topladım diye sevinse de pek bir artı aldığını zannetmediğim durum. zaten normalde de sabretmesi gerekiyo iskender var diye artı yazılırsa kuşbaşılı pide alınır bu duruma.
oruç tutanın yanında yapılamayacak eylemdir,oruç tutan adamın ne işi var kebapcıda..ayrıca bundan haz almak ciddi psikolojik sorunlarınız olduğunu gösterir

not:müslüman değilim
Çok iyi bir sabır ölçme yöntemidir.
oruçlu insanın ıskendercide ne işi var diye sordurtur insana.
oruçlu olanın sevabını arttıracak hadisedir. zor durumda yapılan ibadet daha hayırlıdır.
oruçlu olan ve hoşlanmadığınız bir insanı sadece sohbet etme yalanıyla lokantaya götürüp yapılabilir. çok acımasızcadır.
oruç tutan çok büyük bir çoğunluğun umrunda bile olmayan eylemdir. oruç tutmadığın iiçin tutanları yemek diye ağlıyor sanıyorsun.
elbette ayıp bir davranıştır ancak şu soru da sorulmalıdır; "oruçlu adamın lokantada ne işi var?"
geçen gün yaptığım hadisedir.
baktım yanımdaki de hüpletiyor. aa ezan okunmuş.
böyle konuşan yazarın yanında iftarı anasını sikerek açmak, deneyin son derece keyifli aktivitedir.
Pipetle hüpletilecekse çok ayıptır, şerefsizliktir.
benim dinim bana, sizin dininiz size diyerek ortamdan uzaklaşmayın. iskender yiyen şahsiyette sizin için bir sınavdır. Allah yanınıza şeytanı göndermiş bundan iyi sınav mı olur. Değerlendirin derim. *
oruç tutan adam iskender yenen yerde oturuyorsa yapin tabi.
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
hatun hüpletmekten daha masum olan eylem.
itikatlı bir inananı asla etkilemeyecek eylemdir.
Çok ayıp kardeşlerim. Daha neler yazık, günah, etme, eyleme...
ben oruç tutarken yapılsa umrumda bile olmayacak hadisedir.
son derece keyifli aktivitedir. deneyip görmekte fayda var.
güncel Önemli Başlıklar