bugün

14 ağustos 2012 iftar yemeği ile anladığımız kadarıyla SiP'in sahte TKP'sidir. Afiyet şeker olsun diyoruz kendilerine, Hazreti Lenin ve Stalin aleyhisselamlar kendilerinden razı olsun. sonunda komünizmin adına bu lekeyide sürdü SiP, daha diyecek bir lafım yok.

: Böyle bir şey yokmuş, paint aleyselam sağolsun *
kendini aşmış komünisttir.

(bkz: 14 ağustos 2012 tkp iftar yemeği)

adamlar biliyor işi.
bahsedilen elbette ölüm orucu değil, ramazan orucudur. yani bir parti hem diyalektik materyalizmi savunduğunu iddia edip hem iftar yemeği nasıl veriyor onu anlamadım ben. tam bir zavallılık.
oruç tutanlara saygı duyduğundan top patlamadan yemeğe başlamayan komünisttir.
inancı olan komünisttir. gayet doğaldır, olay yapacak durum değildir. komünizm onun siyasi görüşüdür. her komünist marksist olacak diye birşey yok; marksist olsa bile onun gibi inanacak diye birşey de yok. biliyorum kafanız almıyor, dar çünkü geçmedi.

edit: siyasi görüş, eşit değildir: dini inanç.
komünizm ile insanların din tercichlerinin nasıl oluyorda bir arada tutulduğunu anlamış değilim...

komünizm ne islam ne? sen bu ikisinin tanımını yap ondan sonra başlık aç yazı yaz...
uludağ üniversitesi iktisadi idari bilimler fakültesi işletme 3. Sınıf öğrencisidir. Ben gördüm.
tıpkı 14 ağustos 2012 iftar yemeği gibi aslı astarı olmayan bir saçmalık.
(bkz: kedidir o kedi)
http://tr.wikipedia.org/wiki/Kom%C3%BCnizm içinde dinle alakalı hiçbir tanımın geçmediği komünizmin bu ülkedeki anlayış şeklinin beyinlerde oluşturduğu tahribatla açılmış başlık olsa gerek diye düşündüğüm durum..
müslüman goministtir tutabilir, faşonun müslüman olacağına inanıyonda goministin olacana niye inanmıyon.
siyasetle dini ayıramıyan insanlar tarafından yadırganır ancak vardır böyle insanlar, komünizm insanların eşit olmasını ister,islam dini neyi ister? insanların eşit olmasını, sınıf farkı olmamasını vs .*
(bkz: bu işte bi terslik var ama anlamadım)
gayet normal olaydır. komünist olup dindarda olabilir.
çin malıdır.
komünist olduğundan şüphe ettiğim insan.
güncel Önemli Başlıklar