bugün

evet kemalistim diye ortada dolanıp ulu önderin kesinlikle reddettiği arap dini ve geleneklerini uygulayıp oruç tutan sözde kemalistlerden utanç duyuyorum.

ulu önder arap dinine ve gericiliğine her zaman karşı gelmiştir ve insanlara oruç tutmayı farz ilan eden kuran için '' gökten indirildiği zannedilen bir kitap'' deyip noktayı koymuşken bazı aklı evvellerin hem atatürkçüyüm, hem namaz kılıyorum, hem oruç tutuyorum demesi çok komik ve atatürkçülükten bi haber olmaktır.
atatürkçü kemalist olan dinsiz imansız mı oluyor? senin dinin sana benim dinim bana. ufkunuzu açın biraz. bırakın 50 seneki işlerle uğraşmayın. asıl gericilik budur.
herşeye rağmen umut olduğunu gösterir.

belki tutğu oruç tamamen yolunu düzeltmesinde kendine yardımcı olacaktır.
Tanrı ile insanların arasındaki ilişki sana mı kaldı yavvvvvvşak diyerek atarlanacağım başlığı görünce sinirden kıpkırmızı geçtiğim bir durumla karşı karşıya kaldım.
Arap dini dediğin şey evrenseldir ve içinde de dediği gibi evrene gönderilmiştir. senin gibi yobaz kafalı hoşafların böyle anlaması ilericilikten anladığın şeyin aslında bi bok olmaması ile ilişkilendirilebilir.
kahrolsun kemalizm yaşasın Atatürk gibi türk milliyetçiliği.
japonya ya camii yaptırmış adamı din düşmanı yaptın ya senin de yaradan bin belanı versin.
söylemekten usanmıyor çekinmiyorum yavşaksın amk.
Türk dini nasıl oluyor ki? Onun özellikleri neler?