bugün

3 5 karı kız götüreyim amacıyla metalci olan tiplerdir,eziktirler rocktan dahi anlamazlar.
gitar alırlar bu tipler, kurslara giderler bir kaç numara öğrenip ortamlara girmek için. sonra utanmadan taşırlar bir de o gitarları gittikleri her yere.
(bkz: çok pis bilek dinlerim)
siyah dar pantalon altina converse veya vans giyerler.dayakliktirlar.
bi de slayer, metallica vb. grupların t-shirtleriyle gezerler.
ise yaramissa bundan pismanlik duymak yerine sagda solda anlatan insanlardir, bakiniz ben. ne yani, metalci olmayip, gitar calmayip, guzel kizlarla takilmasaydim, evde ciddi ciddi tsm dinleseydim daha mi iyiydi? buradan ortam icin metalci olacak arkadaslara sesleniyorum, hemen bir gitar bulup calismalariniza baslayin, sonradan belki seversiniz de namussuzu.*
death magnetic'e death machine diyebilecek kadar okuma yazmadan aciz körpe zihniyetler.
metalciliği bir bok sanıp kendi kendilerine işkence çektiren ille de metalci olacağım diye benliğini kaybeden gruptur. bunları toplayacaksın bir metal kazana, yakacaksın ateşi, altına vereceksin odunu, vereceksin odunu, bak bakalım bi daha metal maddeye bile dokunabiliyorlar mı. allah akıl fikir ihsan eylesin der, kendilerini esefle kınar giderim.
güncel Önemli Başlıklar