bugün

memleketini savunmayanlar için bile mücadele eden insanlardır. asil türk insanlarıdır. mal gibi oturup paragöz kanalların yalanlarına kanmıyordur. gerçek gündemi takip ediyordur.
şerefi olmayanların anlayamayacağı beyan.
en azından kullanabildiği bir beyni olan insandır.
kendi insanına zulmetmeyi polislik zannedenlerden çok daha onurludur.
polistir o polis. https://www.facebook.com/photo.php?v=171574866342730
koyunlaşmış bedevilere inat tepkisini gösterebilen insandır.
ülkeye faydanız yok bari zararınız olmasın. 20 milyon tl zarar vermişsiniz şimdiye kadar. bist'te düşüş bekleniyor. finansal oligarşinin köpeğisiniz, onun istediklerini yapıyorsunuz farkında değilsiniz. değil 25 bin, 100 bin kişi havlasa da bu hükümete bir bok yapamazsınız. çünkü arkasında oy veren 20 milyon var.
protestomuzu amacindan saptirmistir.. amaci hukumeti elestirmek, halkin gucunu gostermek degil sadece firsattan istifade edip ortaligi yakip yikmaya calismaktir..

su anda polislere karsi savunan kisiler 1 mayis da bu olaylarin yarisi olunca herkesi pkk olarak adlandiriyor.. soruyorsun adamin gorusu hukumeti elestirmek degil pkk yanlisi ve olaylardan yararlanarak cevreye zarar veriyor.. neden bunu savunuyorsun? olsun diyor sonucta halkin yaninda.. ben senin zihniyetini sikeyim afederesin..

kilicdaroglu da boyle mesela.. genc gruplar taksimde kaldi, komunist ve sosyalist kisiler direnisi baslatti sen gel miting yap bu zafer halkin chpnin de.. la galk sehtir git..
hem suçlu hem güçlü veciz sözüne uyan mal beyanıdır.

polisi insanların üzerine salarsan bu şiddet eninde sonunda şiddet doğurur.

men dakka dukka yani anladın mı mal oğlu mal akp'li.
suriye, tunus, fas, mısır dan ne farkımız kaldı? hoşgörülü, terbiyeli, dünyaya örnek bir yaşam süren türk insanının direnişi böyle olmamalıydı. araplardan farkımız kalmadı malesef.

bu saat den sonra kendimizi araplar dan daha üstün görmeyelim, görmemeliyiz.
kardeş sen buna mal demişsin ama bu bildiğin vatan haini şerefsiz.
bir de bunun adına direniş gibi çok sıradan bir ad takan maldır. ulan adamı sevmiyor olabilirsin. tamam biz de sevmiyoruz ama ortalığı yakıp yıkmak ne demek. orayı burayı taşlamak ne demek. kime neye karşı direniyorsun. çık adam gibi tepkini göster.

ekleme: teröristlerden farkı olmayanlar eksilemiş. eksile anacım, eksile babacım.
sonuna kadar katıldığım konudur. Sen direniyorum hak arıyorum derken başkalarının haklarına zarar verip kamu malına milli servete ihanet ediyorsun bunu neden yaparlar anlamadığım akıl almaz bir konudur.
ADAM GIBI TEPKI GOSTERMESINE IZIN VERILMEYEN INSANLARA SIKILAN KURSUN VE GAZDAN GINA GELMIS INSAN TEPKISIDIR BU.

BUNU ANLAMAMAK ICIN YA IYICE MAL OALCAKSIN. YA AKP Li YADA ZERRi MiSKAL BEYNE SAHiP OLMAYACAKSIN KI BU KADAR GERZEKCE BIR ARGUMANLA TROLLLUK YAPASIN. NE DIYEYIM KI. SU AMK SOZLUGUNE 2 AYDA BI GIRER OLDUM, DAKIKASI BILE INSANI VEREM ETMEYE YETIYOR. SIZIN TOHUMUNUZU EKIP BU EVRENE SALANIN BEN TA YEDI SULALESINI ...
duran adamı begenmediniz, açlık grevlerini gormezden geldiniz, toplanan imzaları sikinize takmadiniz, barışçıl yürüyüşlere tomayla gazla saldırdınız. yakıp yikmak bile az bu saatten sonra.
kimse demediyse ben diyeyim, gezinin yildonumune yakın bu tür olaylar çıkması manidar!!! cb seçiminden önce elde kalan %50'yi kenetlemek istiyor uzun adam geçen seneki gibi. daha çok insan ölecek. kana doymaz bu kansızlar.
polis eline verince ağlayan maldır.
mal olduğu aşikar da, ceza bile almamış ya da ufaktan geçiştirilmişlerdir. ortalığı yak, yık kamu malına zarar ver pkk gibi, bir de onca insanın hakkına gir. devlet uyuymuştur tabi.

allah öte alemde zelil etsin ne diyelim.
çapulculardır. mahşerde milyonların yakasını yapışacağından bi haberlerdir. ülke bunlar yüzünden 2-3 sene kaybetmiştir.
pkk, dhkp c, çapulcu vss. yoktur bir farkı diğerinden. olan gariban dürüst ve her daim çalışıp bu ülkeye bir şeyler vermeye çalışan vatandaşa olur.