bugün

bu olaya seyirci olan her namuslu vatandaşın aklından geçirdiği ama maalesef kanunlar karşısında elinden bir şey gelmiyeceği için yapmaktan imtina ettiği eylemdir. ama yeri gelir o kanunlar iplenmeyebilir.

sevvişeceksen git evinde seviş. yok öyle istemeyen seyretmesin demek. ahır mı lan burası.
toplum içinde içki içmek yasaksa sevişmekte yasak olmalı ( düz mantık ).
(bkz: Öpüşmeyi sevişmek zanneden çapsız)

Hayır bir tane şöyle sarmaş dolaş ahlaşa ohlaşa sevişen, yerlerde yuvarlanan çift görsem bu kadar laftan sonra ilk ben dalacağım.

Boğaziçi üni haricinde hiçbir yerde denk gelemedim, hele aile semtlerinde hiç görmedim. Nerdeymiş bu şahit vatandaşlar? Oraya gidelim de biz de görelim biraz.
- sevişeceksen git evinde seviş.
+ ağız burun kıracaksan git evinde kır.
genelde öpüşmeyi sanki birazdan kızı yatırıp sevişecek gibi anlayan yurdum insanının bakış açısıdır.

ama onlar da haklı olan var olmayan var.
sokakta sevişen insan mı var anlamadım? hanidir nerdedir o zaman. yoksa halüsinasynlarına göre başlık açan yazarlar mı mevcut sözlükte. çok çok öpeni olur, oda zordur be kardeşim abartmayın.
Bu eylemi gerçekleştirene söylenebilecek sözler:

-sen sevişmeyi ne zannediyorsun? Allah muhafaza sevişmeyi öpüşmek zanndiyorsan tayyipin 3 çocuk emrini nasıl yerine getireceksin? E senin karına da yazık değil mi? Kocalık görevin sadece öpüşmekten ibaret mi?

-ha yok sevişmek ile öpüşmenin farkını biliyorsan... Sen kendini ne zannediyorsun? Sana mı kaldı namus bekçiliği yapmak? Ahlak polisi misin sen? Sen nesin yahu bana bir açıkla?

- eğer gelip medeni medeni uyarıyorsan adamsın sen asıl... "Gençler... Tamam... Size normal gelebilir ama ben ve ailem alışık değiliz, rahatsız olduk da..." desen hadi bi nebze... Gidip dövmek ne demek lan ilkel beyinli?
git evinde seviş...
ahır mı lan?

atlar sevişiyor muydu yahu.
atlar öpüşüyor mu? okşuyor mu sevdiğinin saçlarını? dolanıyor mu beline.

kimin namusunu kimden sakınıyorsun?

31 çekmekten bıktıysan, birini gerçekten sevmenin ne demek olduğunu kavrayamadıysan, bu benim mi suçum?

sen kim oluyorsun ya**ak beyinli?