bugün

şu dünyada orospu çocuğu olmaktan daha kötü bir şey varsa, o da sürekli orospu çocuklarıyla haşır neşir olmaktır.

burada küfrü izah etmek istiyorum önce. gerek var çünkü.
anneler kutsaldır. ben böyle bilirim. lanet olsun ki dilime yapışan bir küfür direkt olarak anneleri ilgilendiriyor. oysa bir insanın orospu çocuğu olmasında annesinin hiçbir günahı yok. tamamen kişisel bir küfür bu. ama anneye ediliyor. çok sinirim bozuluyor lan.
şu bilinsin, orospu çocuğu kişiye yöneliktir ve ne kadar iğrenç bir insan olduğunu belirtir. anneye burada bir laf yok. çünkü onun bir günahı yok. keşke daha kişisel ve aynı etkiyi yapan bir küfür olsa. mukadderat deyip geçeceğim.

şimdik. hayatın her alanında karşısına orospu çocukları çıkmış bir insan olarak, bu konu hakkında ciddi bilgi sahibiyim.
okula başlarsın, hayatının ilk orospu çocuğuyla karşılaşırsın. okul yılların boyunca orospu çocuğu sayısı artar. okul biter, işe başlarsın, orospu çocuğu oradadır. bir kadını seversin, arkasındaki orospu çocuklarıyla yüz göz olman gerekir. elini attığın her işte, ilgili olduğun her olayda bir orospu çocuğu bulunması tesadüf mü? bence değil amk.

cenabet miyim neyim anlamıyorum. kendimce temiz de bir insanım aslında. lakin, orospu çocuğu sahibiyim, hayatın her alanında. önüne geçemiyorum. her gün yüzüne gülmem gereken sayısız orospu çocuğuna içimden küfretmekten başka bir şey yapamıyorum. böyle hayatı da, affına sığınarak, sikicem güzel kardeşim. olmuyor. hata var. beni alın.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar