bugün

aslında başlık onuncu nesillerin futboldan başka bir bok bilmemesi olacaktı fakat toplum dejenerasyonu hakkında oldukça duyarlı bir insan olduğum için sözlükdeki binlerce ergen olumsuz yönden etkilenmesin diye bok kelimesini genelde kullanmadım.

aylardır bu sözlükde takılır bilgi birikim ve yaşanmışlıklarımı siz değerli yazarlarla paylaşırım. onlarcanızla sevişmişliğim binlercenizle özel mesaj yoluyla kikirdeşmişliğim vardır.

2008 yılından beri onuncu nesil yazarları özellikle inceliyorum. sözlükde sadece onuncu nesillerin yazdığı yazılar diye tarattırdığımda bir bakıyorum 186 başlıktan 183'ü futbol la alakalı konular. ve anlıyorum ki bu nesil futboldan başka bi cacık bilmiyor aga. bari onu da doğru bilseler gam yemiycem ama o konuda da berbatlar. hala drogbayı orta saha topçusu zannedenler var yahu. onuncu nesiller kadar bedbahtı yok azizim, dokuzların çükü kalkmıyo felan ama en azından siyaseti biliyolar, oturup iki dakka halkların kalleşliğini tartışabiliyolar. valla bak.
her yeni nesil alımında karşılaşılan hadisedir.

Yazatr oldum, uçayım, kaçayım diyen tae kelebeklerin, tırtuıllık döneminden kalma alışkanlıkları dolayısıyla çiçek yerine boka konma alışkanlıklarından kaynaklanır.
değişilmez nesil muhabbetlerinin bir başkası olan konu başlığıdır. yalan yok muhtemel nesildaşlarım benden en az 6-7 yaş küçük eli yeni yeni mouse'dan başka bir yere giden tiplemeler olsa da kendimi bu topluluktan tenzih eder tanıtmak isterim.

bir de işin şöyle bir boyutu var ki, dördüncü beşinci nesil olmalarına rağmen entrylerine, zekalarına küfür ettiğim ve muhtemel liseli bellediğim zihniyetler benden bir çok kez daha fazla eksi yemiştir.

özetle; çık şu klişe muhabbetlerden yiğen.