bugün

Teknolojinin gelişmesi ve hemen her eve dandirik de olsa bur bilgisayar ve internetin girmesi ve sosyal ağ kullanma yaşının oldukça düşmesi sonucu sozlukteki onuncu nesilin bünyesinde barındırdığı liseli hatta orta okullu bireylerin yüzünden az sayıdaki kaliteli onuncu nesil yazarın bur türlü rüştünü ispat edememesine yol açan ön yargı durumudur. Kırılması gerekir. Kurunun yanında yaş da yanıyor abiler ayıptır.
Saçma bir tespit.

Her onuncu nesil yazar, sözlüğe dün kaydoldu demek malaklıktır yahu adamın eski hesabı silinir mecbur onuncu nesil hesap alır nereden biliyorsun?
işsizlikten başka bir şey değildir.
evlat olsa sevilmezler. boş beleş ergen tipsiz hepsi bir arada. evet.
lise kafasindan kurtulamamaktir. sen daha once kaydoldun diye supper bir yazar mi oluyosun? sol frame'den goruyoruz "ust" nesil abilerim ablalarim.
sevenine göre büyük gurur kaynağı olabilir bu...
nesilimi bilmiyorum. Du bi koşu bakıp geleyim.
Onuncu nesillerin birleserek onunde durulamayacak bir guc olmasina vesiledir. *
Saka lan saka, ben gideyim de iki logaritma sorusu cozeyim.
bir genelleme yapılmış. insan tanımadığı başka bir insan hakkında yorum yapabiliyorsa o insan sevmesin bizi zaten demek ister onuncu nesil yazarlar.
ne hikmetse sevmeyenlerin hepsinin deli gibi özel mesaj yağmuruna tuttuğu durumdur. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?
evlat olsa sevilmeyecek oldukları için olan durumdur. evet.
Klasik olacak ama: ceplerine uyuşturucu konulup ihbar edilesicedirler.
Ha ben mi? Ben eskilerdenim, tesir altında kaldığım için bu kullanıcı ismiyle yeni bir başlangıç yaptım.
her yeni gelen nesil için hissedilen olaydır, kimi zaman söversin bir daha girmeyeceğim dersin, soğuma sebebi bunlar diyerek şikayet edersin vs, vs ama onuncu nesli gördükten sonra diğer sövdüğüm tüm nesillerden özür diliyorum.
hayatta ki tek gayeleri trollük olan, onu bile eline yüzüne bulaştıran tiplerden geçilmiyor.
tabi bahsettiğim bunu okuyan onuncu nesil yazar değildir.üzerinize alınmayın*
Evlat olsak sevmeyen kapçık ağızlı söylemlerinin komplike duygularıdır.