dahil olduğum yazar neslidir. troll olanları bile kaliteli, erkekleri delikanlı ve kızları hanım hanımcıktır. bok atmaya çalışanların ağzına biber sürerim ( anladın sen onu).*
Candır,kandır benim nesilimdir laf da söyletmem geleceğin 5. nesilleri.
sanırım yazar olamayacağımın işaretidir. ama insan umutlanıyor işte. ilk 11'e girdim ya belki önümüzdeki maçlarda gol atarım. tut ki kaleciyim, sözlükte bi sözümü 1. nesiller farkeder o penaltıyı bana kullandırtırlar.. pehhh. çatala takmassam..
10 numara yazarlardır.
eskiden hakkımızda onuncu nesil yazarları sözlükte istemiyoruz şeklinde kampanyalar giriliyordu. Entry girmeye bile utanıyordum. Her daim ezik liseli, takmayın onun nesil şeklinde bildirimler alıyordum. Sağolsun akp döneminde onbirinci nesil geldi de bizi bu dertten kurtardı. Eee,
(bkz: Onlar konuşur ak parti yapar)!
içinde bulunduğum yazar grubudur. 2 yıl önce inanılmaz bir biçimde eleştiriye maruz kalmış kişilerdir. Fakat on birinci nesil yazarlar sayesinde bu baskılar üzerilerinden (bkz: tişikkirlir sipirmin).
11. nesilden bi önceki yazarlardır. 11. nesil ile ne alıp veremedikleri var bilinmemektedir.
Halısahada hep 10 giydiğimden, 1 nesil yazarlığımı bırakıp geçtiğim yazarlar grubu.
tuhaf bir kitledir. en efsane nesildir gibi eblek laflar etmeyeceğim ancak ufak bir tespitimi dile getirmek isterim.

7. nesil ve öncesi yazarlar sözlüğü terkettti gitti.
8. ve 9. nesiller ise milletle uğraşmaktan bıkmış, agresif, bilimsel konuşmayan çalışan kitledir.

10. nesil yazar ise adeta arabulucudur. yenilere de sövmez, eskilere de yaranmaz. sözlük formatı ve dil bilgisi uyarısı yaparken sıkca görürsünüz onları. bazıları son jedi edasıyla ortada salınıyor ama şuan onlar da pek kalmadı. ben de naçizane troller arasındaydım ben bile düzeldim. son 3 gündür sözlüğe bakmaya başladım şimdilik çıkarımlarım bunlardır.

iyi günler sözlük.
bayağı eski yazarlardır.