bugün

ingiltere’de yaşayan 26 yaşındaki Emma Fiely, karantinada bıraktığı eski ofis işinden aylık 19 bin lira kazanırken şu an online seks işçiliği yapmaya başlayınca bu gelirini aylık 60 bin liraya çıkartmış. evliliği için para biriktirmek amacıyla online seks yapan emma çokta düşünceli çünkü yakında evleneceği nişanlısına olan saygısından sadece üstünü çıplak olarak gösteriyormuş. nişanlısı da kendisini destekliyormuş. ulan bütün dünya mı aç ya, bu nasıl yokluk...

https://www.mynet.com/kar...na-bayiliyor-110106667312
Bizim kezbanlar yapamaz bunu. Geçen sosyal medyada bi hatuna denk geldim hoşuma gitti sugar babym olur musun yavru dedim tamam dedi 300 tl istedi trink gönderdim meme fotosu attı fetiş fotoları attı telde ko konuştuk sexting yaptık 1 hafta geçmeden bıktı mal. Başka enayiler de bulurum mu dedi bilmiyorum fakat meme ve yüz fotoları bende mesela istesem yayarım.
Annesi; göster ama elletme demiş.
biri çıkar e seks der diğeri çıkar online seks der yolun başındayken dön bu işlerden aslan parçası.
Feminizmin ve kapitalizmin ingiliz erkeklerini getirdiği nokta.
Para için karılarını paylaşmaya razı oluyorlar.
Bunun adı da özgürlük.
Kadın evlenmek için yapıyormuş bunu komik.
bizim ülkemizde toplumsal baskı var. adım çıkar şu bu. zaten bir değişiği var. sosyal platformda canlı yayın açmak ve hediye felan göndertmek istemek gibi bir nevi e- pavyon gibi. abazalar hediyeleri bir nevi paraları gönderiyor.

ha video show felan vardır belki. yani öyle onlyfans cart curt yabancı ülkelerdeki gibi zor. biraz daha geçmesi lazım akrabalık komşuluk felan iyice bitsin onlarda olur belki.
şuna para verenin beynini sikeyim ya. erkek olsam hemcinslerimden utanırım, sikin bile şerefi var. daha bi de seks de yok ha sadece laf var. hay amk.
Krizi fırsata çevirmek budur dedirten olay.
Nişanlın buna bayılıyor mu dedin?

Hohahohohahoha gavat.
güncel Önemli Başlıklar