bugün

bir an önce itlaf edilmesi gereken bir evrim artığı, bir piç kurusu:

http://www.foxnews.com/en...oy-banders-ignore-her-on/

bunun ''1d üyeleri beni takip etmezse kardeşimi, annemi, kedimi öldürürüm'' diyen versiyonları da varmış bu arada. bizim ergenler de bunlardan farksız ama onların en azından evcil hayvanına kıydığını duymadım.

tekrar edeyim efendim, itlaf edilmesi gereken bir evrim artığıdır.

edit: köpeğini öldüren manyağın twitter hesabı askıya alınmış. tırstı tabii piç kurusu.
verse sikilmez. üremesine ihtiyaç yok.
asla hafife alınmaması gerek bir vakadır.

bakın bu bir silahdır.

bu çocuklar türkiye dahil ana baba, ata falan dinlemiyor.

atatürk mü 1d mi desen 1d derler artık soyutlanmışlar. beyinler yıkanmış. uçmuşlar. hipnotize robot olmuşlar.

adamlar din yaratsa dünyanın yarısı peşinden gidecek.
amı astarı sikilesi kızdır. orospunun çocuğu seni. sizi de yaşadığınız ergenliği de sikeyim. amına kodumun götverenleri sizi. kimsiniz lan siz? justin biberinizi de, one direksiyonunuzun da anasını sikeyim. bu kız g3 ile taranmalı.
amk kezbanları ne yapacaklarını şaşırdılar. justin gay i için kuran yırtan kuran ı klozete atanlar yetmedi şimdi de bu.. lan bizim zamanımızda bi mal kendini picigeto sanıp balkondan atladı diye pokemon yasaklanmıştı. şimdi olanalra bak. sonra da baskıcı rejim var türkiye'de. asıl baskıyı biz yemişiz zamanında !
haberi gördüğümde biraz araştırma yapma ihtiyacı hissettim.

daha önce de bu karı gibi giyinen veletler kendisini takip etsin diye resimler paylaşmış. beni takip etmezseniz anamı öldürürüm, kedimi blenderda kıyma yaparım, sokakta yakaladığım çocuğu öldürürüm vs gibi. gerçekten köpeğini öldürdü mü bilemiyorum, yine eskisi gibi bir tehdit olabilir ama bu salağın kafayı yediği kesin. bir an önce psikolojik destek alması lazım köpeği öldürmemişse. öldürmüşse de önce cezalandırılıp arkasından psikolojik destek alması lazım.

ahan da eski tehditlerinden seçmeler:
görsel
ahir zaman baby!

insanların artık gerçekten sapıttığının göstergesidir. sapıttık amk...
kız değil kızı bu hale getiren sistem eleştirilmelidir. önemli olan hastalığın kaynağıdır.
işin garip tarafı, yıllarca türkiye'de ''metalciler kedi öldürür'' diye düşünen cahil kesimin çoluk çocuğu one direction, justin gibi aptallar için kuran yırtıp, köpek öldürüyor; ama görünüşlerinde rock, metal, punk gibi müzik akımlarına bağlı olanlarınki gibi anormal bir değişim olmadığından her şey normalmiş gibi karşılanıyor. tabii ki bu olay türkiye'de olmamış. ama herkes sanırım kabul eder ki, türkiye'de de bunu yapabilecek milyonlarca ergen vardır. kuran yırtma olayı zaten durumun ciddiyetini göstermişti. bu çocukların kafasının içinde filler sikişiyorken, ebeveynlerinin tek dertleri hala '' bir üniversite kazansın '' olabiliyor ayrıca.
(bkz: one direction beni takip etmezse kendimi sikerim)