bugün

Seni seviyorum, gercekten. sadece guven bana yeter. sarilma, opme kokun gelsin burnuma yeter, yetinirim bununla. Ben mutlu olurum varliginla. oper koklar sevisirim hayalinle.
seni bu denli çok özlediğimi farketmemiştim, taa ki günlerdir duyamadığım sesini duyana kadar.
Bütün gerekçeleri ve savunmalarımı gururumu siktir edip sana gelmek isterdim koşa koşa terliklerimle gelirdim sana aşka inanıp duruşlarında kaybolmak için hayalleri yaşamak için...
bazen sadece seni seviyorumdur.
içine kapandığın dünyada boğulup gidiceksin yüzlerce kilometre katettim senin için kafanı kaldır da bi bak gerizekalı.
Bak anlıyorum. Yaşamak için buna ihtiyacın var. Bu senin yaptığın şerefsizlik istem dışı birşey. Elinde değil yani böyle yapmamak. E be amk munun evladı, kış geldi kış ! Hala nasıl canlılığını koruyabiliyorsun ? Şimdi bi duvara konda benden emdiğin kanla beraber duvara sokiyim seni orrrrospu çocuğu.

Tamam sakinim.
ne güzel sayısın lan sen.
Kolanın da tiryakisiyim ama asidi kaçında içmiyorum. Anlatabildim mi?
Aaaaaşıkımmm.
ızdırabımı anlatmak hiç içten değil,
sen otur dinle kimse benle muhatap değil,
kul ahmak değil bi yerde gözünü açar, bir kaç katreyim,
naçar kalan benim hep sen değil,
bir yaşım daha kayıp bu gün bir yanım daha zayıf fakat,
bir adım daha uzaktasın bir kadın daha yazık,
kitabım daha kalın tabii, tiradım daha yalın,
inadımdan sakın benim bitişim daha yakın.

tam bu cümleyi söylemek istiyorum...
(bkz: hadi amcaya pezevenk de)
haberim yok senden ne yapıyorsun kimlesin nasılsın vay amk.
naber sayın yavşak.
ulan şerefsiz, bak sana söylüyorum, bak.
seni ne kadar unutacam diye yemin etsemde unutamyorum. ama artık senin yüzùnden hayatımì mahvetmeyecem kalbim ebediyen senin olacak sadece bunu bil. şurda kaldı iki gün mat sìnavına senin yüzünden kazanamadım geçen sene ama bu sene senin yüzünden mahvolmasìna izin vermiyecem. evet seviyorum evet içten içe ölüyorum ama bunu dış dünyama yansıtmayacam artık. belki geceleri yalnız kalınca.
Yıkıldı artık yolunu bekleyen şehir
Artık gelsen de bir gelmesen de bir...
Seni seviyordum ben. Terk etmene rağmen seni sevmekten hiç vazgeçmemiştim ama belli ki sen başka gemilere çoktan yelken açmışsın. Hani olmazdı benden sonrası? Bunu hak edecek ne yaptım? Seni hala böylesine sevdiğim için hem senden hem kendimden nefret ediyorum.
öyle deme be.
benim içim acır.
vay amına koyim ya bu nedir arkadaş?

o kim? ona söyleyeceğin şeyleri neden burada söylüyorsun?

ve bunlar nasıl sözler amına koyim?

şuracıkta kusacağım üstünüze valla.
bi yil gecti ustunden mesaj atmani beklemiyorum artik ama en azindan bi tweet at da yasiyo musun onu ogreniyim.
Tukendim. Tukettin giderken. 3. Sansi vermek aptallikti sen hakliydin yine aptallik yaptim. Ama anladim senden bana ne can ne de canan olur.
Yağmurda silinen harfler koydum yüreğime.
Adını yazamadım yine karanlığına.

Aydınlatamadım seni benliğimle.
Yokoluşlardayım şimdi

Islanıyorum geceden kalma gözyaşlarında
biliyorum ıslanan senin kokun
silinen biz..

Yazamadığım kadar ıslanıyorum..
Sesim gökgürültüsüne karışıyor.

Duyamazsın sevgilim.
Bir yağmur tanesinde yokluğuna karışıyorum...
Göğsümden ama kalbimi kalbimi nefesimi söküyorsunn...
unuttum seni. valla.
görsel