bugün

evet efendim...

daha dün gelip bugün sözlükte küçük dağları ben yarattım havalarında dolaşarak birçok eski, kalifiye ve kaliteli yazarın dikkatini dağıtıp huzursuz ederek, sözlüğün birçok insan tarafından takip edildiğinden habersizce liseli ergen tayfa tavırlarını sürdürerek uludağ sözlük gibi kitleleri harekete geçirebilecek bir platformun tadını kaçırmak vasıtasıyla beraber ortaya çıkan kalite düşüklüğünü gerçekleştiren onbirinci nesil yazar kisvesine bürünmüş kişiliklerin kaliteyi düşürerek, sözlükteki aklı başında benim gibi nadide insanları bezdirmesi ve kalitesizliklerini kendinden büyük yazarlara dil uzatarak örtbas etme peşindeki yazar adı altındaki tiplerin sözlüğü seviyesizleştirdiği gerçeğidir.

ulan bana bak daha sıçtığın b.k kanalizasyona varmamış çıkıp büyük yazarlara laf ediyorsun terbiyesiz ukala. önce yüzündeki sivilceleri araştır öğren nasıl geçireceğini ondan sonra dilin uzasın. öyle yırtık dondan fırlayan pipi gibi sağa sola saldırma. yoksa o dili kıvırıverir ne yaparlar biliyor musun hergele seni.
"benim ruhum 1. nesil" diyerekten üstüme alınmadığım hede...
Zerre üzerime alınmadığım belki de alınmam gereken önerme.
diğer yazarların seviyeyi bok ettiği gerçeği.
Onuncu nesillerden bir farki olmayan hede.
Son nesilin oyu ile ustun elit yazarlari oyu bir mi tutulcak
altına imza atılacak tespit.
Bir gözü toprağa bakan, eskimiş, yenilik karşıtı yazar uydurması. 1. Nesil yazarlık verildi de yok mu dedik.
her yeni nesile söylenir bu üzülmeyin.
Yeni gelen nesil rahat davranıyorsa, Bu önceki nesillerin rahatlığına bakarak gerçekleşir. Yeni nesil yazarlar anasının karnında mı öğreniyo trollüğü? Daha Önce sozluklerde trollük yapan eski yazarlar örnek alınıyor ister istemez. Yazarlıksa zamanla geliştirilebilir istenirse.
sözlükte çok vakit geçirmesem de sadece bi 5 dakikalık gezinti sonucu karar verdiğim hede .. olsun be gülüm onlarda tadı tuzu.. gece gece trollük yapamayacağum ama...
eski bir ütopyalı atasözü der ki "olmayan şey düşmez".
bir iddiadır.

hangi kalite sayın yazarlar?

şimdi ben buraya sayın yazarlar yerine 'lan' yazsaydım kime dokunurdu?

soruyorum size kaç kuruşluk adamlarsınız?

kendinizi hirosimada bulabilir misiniz?

özgürlük adina kendini yakan vietnamlının et kokusunu duyabilir misiniz?

okullarda öldürülen öğrencilerin kanlı gömleklerini giyebilir misiniz?

peki benii çıkar gözetmeden, insanca sevebilir misiniz?

ve ben

döverim sizi

hepiniz döverim uleyn.
yeni bir nesil türer türemez ortaya atılan kaçınılmaz cümledir.
kanı hızlı kaynayan ergen kardeşlerimizin ben büyüdüm temalı aksiyon yaratmaları dolayısıyla sözlüğün kalitesini düşürmesidir.
inkâr edilemez bi realiti.
on birinci nesil sözlükten defolsun artık. ergen bebeleri istemiyoruz.