bugün

oytunkaran'la uykudan önce saati

Ve bu gece de her gece olduğu gibi 11. Nesile uyku vakti geldiğini şefkatli entrysiyle hatırlattı. "Hadi bakalım yatağınızaaaa" dedi. Tüm yazarları uludağ sözlük ukte yatakhanesindeki yataklarına gönderdi. Tüm 11. Nesil yatağına girmeden önce dişlerini fırçaladı. erkek yazarlar mavi ayıcıklı pamuklu pijamalarını, kız yazarlar pembe çilekli pamuklu pijamalarını giydilerrr. Hepsi rüya şapkalarını taktılar. Yataklarına heyacanla girip klavyelerini çenelerinin altına çektiler. Tabletlerinin ekran ışığı tüm 11. Nesil yazarların misket yuvarlağı gözlerini aydınlatıyordu. Hepsi şen sağlıklı mutluydu. 11. Nesile şefkatli sesiyle yüklü kelimeleri ile kurduğu sevgi dolu cümleleriyle yazdığı entryleriyle masal anlatmaya başladı sözlüğün masalcı dedesi oytunkaran. 11. Nesil her zamanki gibi uslu puslu usulca uykuya daldıııı... masalcı dede oytunkaran son bir kez hepsinin yüzüne sevgi ve şefkat dolu gözlerle baktı ve en içten duygularıyla huzur içinde entrylerini 11. Nesilin üzerine usulca fısıldayarak yazdı.

-iyi geceler çoluk çocuklar, yarın gene sizi kaldığım yerden dövmeye devam ederim.
Arkadaş kendi kendini tokatlıyor. Rahat bırakın derim.
zamanı gelmiş olandır. hahahasiktir adamlar öyle alıştı ki benim dememi beklemeden kendilerine giydiriyorlar. evet.
Tamam apiler uyuyom xd.
- ne zaman yatacağımı sana mı sorcam aslanım?
akabinde "iyi abi niye sert yapıyosun?" sorusunu bekliyorum.
kim kimi koparıyo.!
gece 1'i geçmiş hala daha uyumayanlar var. evet.
bazıları için doğru olan tespit. saçmalayanlar var aramızda.
(bkz: komik mi)
saati gelmiştir. hadi çocukları pisten alalım. evet.
Geldi de geçiyor vakti. Doğru yatağa. Evet.
Oytun abimi dinleyeceğim.

Edit:

inandı ve açık oyladı.

Tebrik ediyorum..
hayır benim için gün yeni başladı .
var olan gerçek. haydi bebeler sütünüzü içip uyuyun.
http://www.youtube.com/watch?v=fAfmXcDEQQg
başlığı görünce önce açana baktım. on birinci nesilmiş. başlıktaki diğer entry'lerde onbirinci nesiller tarafından yazılmış. 1 tane sekizinci nesil vardı. bende yazayım diye yazıyorum başka bi amacı yok.
görsen kendisi bulunmaz hint kumaşı sanki.
tüm çocukların uyku vakti geldiğini gösteren durum. evet.
yarın okulum var haklı, gidip uyuyorum. malum hayat bilgisi sınavına gecikirim.
hadi defolup gidelim.
iyi uykular gençler.
(bkz: baban yaşındayım ulan it) demek istediğim ama demediğim başlık.
daha çarpım tablosunu ezberlemedim ama yaaaa.
uyarı için teşekkürler ben de tam yatıyım diyordu.
Bu muhabbet bitmedi mi amk. Gerçekten komik değil artık. Evet.
Hatta 26 dakika bile geçmiş denilecek vakittir.

Peki*
görsel