bugün

olmuştur.
Akp döneminde olmuştur.
OROSPU ÇOCUĞUDUR.
Siz eksiliyosunuz ama boyle bi gerçek var.
Olmadık yere değildir. Ancak bazen ortada herhangi bir tahrik unsuru yokken de kalkabilir. Hatta çoğu zaman bu ereksiyonlar ortalamadan daha seri olur.

makatla yumurtalıkların arasında bir nokta var. Oturma pozisyonuna göre bazen uyarılır. işte o zamanlarda olur bu. Dediğim gibi, herhangi bir cinsel uyaran yoktur, ama o nokta nasıl oluyorsa penise kan pompalanmasını sağlıyor sanırım.

Kıssadan hisse; sebepsiz kalkan penis yoktur, ama cinsel sekssiz kalkan vardır.
olmadık yere sokulmak istenen penistir. pazar sabahı ereksiyonu geçene kadar başlık açmamak lazım.
Başka şeyler düşünürsün ama kişiden kişiye değişir tabii.
Oturduğunuz yere altına sıçmış çocuklar gibi saplanıp kalmanıza sebep olur. Kalkamazsınız.
Kuluncunu kırmak gerekir.
tiz vakitte başı uçurula.
insanı sıkıntıya sokar. Evet.
Din Kültürü dersinde hep olurdu . Sonra arkadasla aramizda konusunca ona da oldugunu ogrenip rahatlamistim.
birde penisiniz 24cm ise vay halinizedir.
kimilerince boxer ve vücut arasında kalan bosluga sıkıştırılır. hayır ben yapmıyorum.
tabi her erkeğin başına gelmiştir.

lisede arkadaş'ı ( cidden arkadaş, ben değilim * ) hoca tahtaya çağırdı. arkadaş da başka bir hanım arkadaşımıza çadırı kurmuş afedersiniz. tabi ayağa kalkamadı falan. hocayla baya atıştılar bana karşı mı geliyorsun falan gibi. çocuk dedi hocam toplum buna hazır değil.

iyi ki de kalkmadı tabi tahtaya.
Allah düşmanımın başına vermesin.
kalkar, iner. baska bsey yapamaz. isi bu.
Tasla ezilmesi gerekir.
erkeklerin en büyük sorunudur efendim. terletir.
inerse sıkıntı yok ama inmez ise sıkıntı büyük.
Yerinizden kıpırdamamanıza sebep olabilir.
sıkıntılı anlar yaşatır.
haindir. evet.
62 tavşan yapan hokkabaza döndürür insanı.
zavalli erkeklerin utanc ve rezillik kaynagi olabilir.