bugün

Evlenmek isteyen erkeklerin ikisi arasında kaldığı seçeneklerin versusudur.

Okumuş kız az veya çok kendi parasını kazanır, erkeğe bağımlı olmaktan rahatsız olur. Her istediğini yaptıramazsın.

Ev kızı para için evlendiğinden eve ekmek getirmek şartıyla istediğini yaptırabilirsin. Ver ağzına yuları vur sırtına semeri bin gez hehehey! Pozisyon zenginliği.

Bence ev kızı alır. Yani ben ev kızını alırım ve her türlü deliğe çalışırım hehehey!
aralarında pek fark olmayan kızdır. asıl fark analarındadır.
göğsü güzel olan kazanır.
okumuş kız alır.
okumuş kızın seks tecrübesi vardır okul ortamından dolayı ev kızıda hamarattır. bence ev kızı alır.
valla hayatında çalışıp tek kuruş para kazanmamış , liseden sonra da okumamış bi tanıdığım var kendisi bırak anal seksi falan oral bile yapmamış kocasına , ha sonra boşanmışlar tabi orası ayrı *

asıl bence okumuş kız üni hayatında iyi kötü bunları yaptığından , yapmasa bile yapan arkadaşları falan olduğundan daha aktif olur yatakta , daha işi bilir , ev kızı ise ceset gibi yatar bu iş böyle
Okumuş ev kızı vardır. ikisi bir arada.
Ceset gibi yatsin zaten ben onu evirip ceviririm. Bende nekrofili gibi biseyt var da hihihi
Okumuş kız eğer sizinle okumuşsa bu versusu alacaktır. (bkz: üniversite ortamları)
bunu anana sorsana delikanlı.
Ne okumuş kızlar gördüm beyninde fikri yok, ne ev kızları gördüm elinde maharet yok.

Mantıklı kız hepsini döver.
Bu devirde kızı buldun okumuşu evcisi kaldı.
Am buldun kilsizini arama dedirten karsilastirma.
(bkz: odaya girdiğimde damar yolunu okşuyordu)
"Olacaksa okumuş orospu olsun"

Nur içinde yat, çirkin kral.
Ev kızı ne la. Cahil lütfen. Sonra ağlıyorsunuz, ev tek mağaş, evde çocuklar aç, dövlet.
Okumus kiz, 25 26 yasina kadar kolay kolay kimseyi begenmez.Kendisni cok guzel oldugunu sanmasa bile erkek secimine kimseyi layik goremez cunku hep daha iyisini ister sonra begenmedigi bi cocukta tanisma vs teklif ederse yanlis anlama kusura bakma boyle seyler dusunmuyorum der.sonra yas gelincede ay valla efendi olsun namuslu olsun isi gucu duzgun olsun farketmez deyip erkek arayisina koyulur e iyide sen benle ilgilenmiyorsunki bildigin cv si duzgun kapi ariyorsun neymis erkek dedigin guvenilir olmali ve isi gucu duzgun olmaliymis yeterliymis. ee bundan bes sene once niye ozaman boyle degildin seni gidi kiz.valla hic gusura bakmasinlarda ben simdi essek gibi okuyacam yuksek lisansimida yapacam sonra hala bir kiza kendimi begendirmeye calisacam.Ben bu isi bozarim arkadas.senin 250 gramin benim beynimin milyonda biridir heralde.kafama uygun olani secme sirasi benimdir artik.hic gocunmaca darilmaca yok.ev kizina gelince onu daha hic gormedim zaten gormem de onuda okumamis erkek kardeslerimiz describe etsin.
Okumuş kızın üniversitede vurdurmuş olma ihtimali yüksektir. O yüzden ev kızı.
kendini geliştirmenin, okumakla üniversite mezunu olmakla ilgilisi yok bence. Akıllı kız kazanır diyorum. Bir de ne kadar seçici olunursa olunsun nasip kazanır ;)
fark yok düz bir şekilde baktığın zaman. okumuş kız dediğin neye göre okumuş üniversite mezunu olunca sayılmaz bence. insan okuyan insanlar güzeller.

ayrıca hala bekaret olaylarına takılan algılarınıza sokayım. ev kızlarının ciddi bir anal yapısı varken okuyan kızların analitik bir yapısı var.
okumuş kız mutlu eder, ev kızı tatmin.
Okumuş kız 17 cm'nin tadını bilir; ev kızı tecrübesizdir.. Ama yine de o da benimki gibi 17 cm'lik damarlı bi penisi hakeder, yazıktır..
17 yi 18 i birakalimda erkek 30 yaşina geldimi yana yana ev kızı ariyo çünkü okumuş kız o saatten sonra verdigi selamı bile almaz.
en iyisi evde okuyan kız.
Okumus kiz saksafon calmayi bilir ama ev kızı cahal kalmistir ancak kaval flut calar.
bu iki tamlama arasındaki vs neye göre diye sorası geliyor insanın. savaşacaklar mı, sevişecekler mi? mevzuu mühim.