bugün

milli eğitim bakanlığına bağlı tüm okullarda başlatılması gereken eylem.

çünkü okullarımızdaki körpecik zihniyetlere destanlarla anlatılan atam atam sen kalk ben yatam hikayelerinin yanında bir de ülkenin hali hazırda ikinci büyük yükselişini sağlayan bir yaşayan efsaneden de bahsedilmeli.

ve bunlar anlatılırken, resimde olsa efsane başkan recep tayyip erdoğan'ın gözlerine bakan gençler, atatürk'ün gençliğe hitabede bahsettiği damarlarında, gerçekten bir asil kan olduğunun farkına varacaklar.

evet.
15 yıla kalmaz olacaklardır.
Yakın zamanda olması muhtemeldir. Ata'mla denk midir tabi ki de hayır.
ortalarına da benim resmi koyduk mu tamamdır.
çocuklarımıza örnek alması gereken kişi ve asla örnek almaması gereken kişiyi iyi anlatabilmek için kullanılabilecek güzel bir eylem.
beynin bedava olduğunun göstergesidir. onla atatürk denk mi ki resmini yanına koyuyorlar. bunu da yaparlarsa yuh derim.
junior engin ardıç isteği. Ersin Ramoğlu'da olabilir bilemedim bak şimdi.
bu süreci başlatan Kenan Evren'in Turgut Özal'ın ve bazı hoca efendilerin fotoğrafını da asalım ki tam olsun... Eksik kalmasın...
en kısa süre içinde yapılmasını beklediğimdir. ha ama, ulu önder tayyip erdoğan'ın resmi daha üstte olmayacaksa hiç olmasın tabi.*
önce bunu yapmak, sonra da atatürk resmini kaldırmak hayali kuran yalaka düşüncesi. bir yalan kırk kez tekrarlanırsa, gerçek sanılmaya başlanırmış. (bkz: rte ye yalakalığın sınır tanımama nedenleri)
atatürk bu duruma gülmekten yarılır heralde:

görsel
(bkz: inönünün resmini paraya basması)
bunu yapmak demek başbakanın mutlak gücünü kabul etmek demektir yanlıştır kimse milli şef olma hayaline düşmesin.