bugün

' ne pişkin insanlar var.' dedirten olaydır. ulan sen koskoca yıl içinde yılıda bırak öğrenim hayatı boyunca bir allahın selamını esirge sonrada yaz okuluna kalınca ya da okulu uzatınca bul telefonunu mail adresini açıp not iste. bu ne pişkinliktir? bir de çok samimi değiliz biliyorum diye yaz. ulan salak samimi değiliz niye istiyorsun pekala kafasız.
(bkz: slm nbr)
kısaltmayla başlık açmak.

(bkz: tasarruflu başlık)
bunun bir de okulda selam verip de ders notu vermeyenleri vardır.
görsel
ne yazık ki çoğu insanın icraatıdır. iki selam vermez, iki dakika oturup çay içmez, sohbet etmezler de zora düşünce seni hatırlarlar. sen de onları görmezden gelirsin, bağları kopartırsın böyle gittikçe.
geçen aynısını yaşadım tanımam etmem alttan ders alıyor her neyse arkadaşın aracılığıyla gelir ve o şahane soruyu bir çırpıda sordurur lütfen dikkat sormaz da böyleleri sanırsın hellalik haramlık uygular yalan adam arkadaşın eski kırığı çıkmasın mı haliyle iyi niyetli olsanız da veremezsiniz.
görsel
görmezden gelir boktan yaşantımıza geri döneriz.
Okul en gıcık kendine güvenen tipsiz olduğu halde yakışıklı sanan insan evladı.
Selam vermiş olsada not vermem. Ben o havasız bayık sınıfta 3 saat hemde dili ingilizce olan derslerin notunu alıyım zar zor. Sonra gelsin cafelerden sahillerden çıkmayan biri benden not istesin.Yok canım
Uludağ üniversitesi nde C. Adli sahis, notu istemiyor direk fotoğrafını çekip uzaklasiyordu.