bugün

çikolataya ek olarak kantinlerde kızartma, cips, çikolata, gofret, şeker, kek ve tatlandırıcılı içecek gibi ürünlerde satılmayacakmış.
tamam çocukların fiziksel sağlığı önemli gerekli düzenlemeler bunlar ama asıl yeniliklerin eğitim sistemine uygulanması lazım.

http://www.ntv.com.tr/tur...ar,SzSCQMuvWEiSgkE15-NbiA

(bkz: okullarda kaçak çikolata satışı)
beslenme çantalarının tekrar beklenilen ilgiyi göreceğini gösterir.
iyi bir şey sanılandır. Bir insanın özellikle de bir kadının çikolata yemesini yasaklamak ne demek? Seratoninsiz, mutsuz ergenlerle biz uğraşalım tabi. Siz yine rahat.
Tamam bunlar güzel şeyler. Ama ne satacaklar bunların yerine o önemli. Ve ayrıyetten şu kantinde yiyecek adı altında satılan döner, hamburger gibi ne eti belli olmayan şeylerinde icabına bakılması lazım. Tamam markalardan alıyorlar da çok kalitesiz.
isabetli karar.
yanlıştır. çikolata faydalıdır. matematiksel zekayı güçlendirir ve dişlere iyi gelir.
doğru. yasaklansın. çikolata faydalı bir şey değil çocuklar için. zaten şeker başlı başına hayatımızdan çıkarmamız gereken bir madde. okul kantinlerinde meyve suyu bile satılmaması gerekir aslında. bir çocuğa doğduğu andan itibaren hiç şeker takviyesi yapmazsanız, ömrü hayatı boyunca şekere ihtiyaç duymayacaktır ve eksikliğini hissetmeyecektir. en doğru olanda budur zaten.

not: şu an jelibon yiyorum.
oha denen durumdur. nokta.
Ilk önce okul çevrelerinde sigara, alkol ve uyuşturucu satışının yasaklanmasıyla başlanması gereken durumdur.
okulu bırakmak için yeterli bi sebeptir.

ben olsam okumazdım. çikolatasız, cipssiz kantin mi olur?