bugün

muhtemelen pisti oynamasinıda bilmeyen insandır. Bilmemek değil öğrenmemek ayıp insandır.
12 yaşından büyük olamaz.
bir çok kız arkadaşım bilmiyor. eksik olarakta gördüklerini sanmıyorum. ben biliyorum, hatta 4. arayan varsa geleblirim *
istanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde bir hayli fazla vardır.
Çok önemli olmayan bir konudur.

edit: Okey oynamayı bilmeyen bir insan olarak kendimde hiç bir eksiklik görmüyorum.
Elindeki okeyi yere atan insandır. Örneğin ben. Pek anlamam okeyden falan.
dahi anlamındaki de yi ayırmayan adamdan daha kötü değildir.
(bkz: durex)
Tekli oynuyorsanız " bekleme yapma! " diyeceğiniz, eşli oynuyorsanız ayvayı yiyeceğiniz komplike kişilik.
insan değildir.net.
erkek ise ortamlarda dışlanması veya yancı olması muhtemeldir.
Ne yazlıkta, ne ramazan da, ne okuldan kaçınca, ne... Kısacası bi boka yaramaz insandır. Ölsün amk.
Okey zeka gelistiriyorsa ve zeka oyunuysa bizim kahvehanedekilerin hepsi süper zeka öyleyse. Baksana karisini çoluğunu çocuğunu ihmal edip gece yarılarına kadar okey oynuyorlar domino oynuyorlar bu mu zeka gelistirmek. Ben bilmiyorum okey oynamayı açıkçası öğrenmek gibi bi niyetim de yok şuan ki zekamdan da gayet memnunum.
bilmemek değil de, sevmediği için bilmiyorum ayağına yatıyor olabilir. -çok sıkıcı bir oyun-
okey bilinmezmi ? .
benimdir. batak dururken okey ne yav.
kağıt varken okey nedir anlamamayan insandır.

Hadi 101 desen tamam, okey nedir?
gururla benim. tek stratejik olanin istedigin tasi ortaya atman gerekmesi bana cok daha fazla sansa bagli geliyor. inat eden arkadas ortamlarinda her masaya oturdugumuzda ogretirler, oynarim, kalktigimda unutmus olurum. sevmiyorum okeyi, bana tavlayla gelin. karsimdakinin sinirden deli olmasi garanti.
Benim o benim. Ogrenmedigim öğrenmek için de uğraşmadigim oyundur. Çok karışık geliyor bana.
okey oynamayı bilince, birşey olmadığı gibi, bilmeyince hiç birşey olduğu yok.